facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

ZIMMER DENTAL dantų implantai – sumanus pasirinkimas!

ZIMMER DENTAL dantų implantai – sumanus pasirinkimas!

ZIMMER DENTAL dantų implantai – sumanus pasirinkimas!

Daugelis žmonių, kurie yra netekę vieno ar daugiau dantų, patiria įvairias fizines ir prichologine problemas, kurios verčia drovėtis šypsotis, sukelia skausmą valgant, sunkumus kalbant bei kitus, idvidualius nepatogumus, trukdančius gyventi pilnavertį gyvenimą. Odontologijoje yra daug būdų trūkstamo danties pakeitimui, tačiau nei vienas iš jų savo patvarumu, pastovumu ir kokybe neprilygsta dantų implantavimui.

Jau kelis dešimtmečius pasaulyje naudojama „Zimmer Dental“ implantų sistema įgyjo tūkstančių gydytojų pasitikėjimą. Gydytojai dirbantys su pažangia „Zimmer Dental“ implantų sistema savo pacientams gali pasiūlyti plačią, neturinčią lygių, moksliškai pagrįstų produktų liniją, kuri pranoks ir gydytojo, ir paciento lūkesčius.

„Zimmer Dental“ dantų implantai padės susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi – tai sumanus pasirinkimas, kurios Jus ieškote.

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantas tai nedidelis titaninis varžtelis įsriegiamas į žandikaulį trūkstamo danties šaknies vietoje. Po osteointegracijos, kurios metu kaulas sukimba ir suauga su titaniniu implanto paviršiumi, implanto viršuje yra pritvirtinamas naujas danties vainikėlis. Danties vainikėlis – tam tikras apvalkalas, kurį odontologas sukuria tam, kad uždengtų ar atkurtų danties formą virš dantenų linijos.

Naujas dantis atrodo, yra jaučiamas ir funkcionuoja kaip natūralus dantis. „Zimmer Dental“ dantų implantai gali būti naudojami įvairiomis dantų atkūrimo problemoms išspręsti – ar Jums reikėtų pakeisti vieną dantį ar visus. Prie jų taip pat gali būti tvirtinami dantų tiltai arba plokštelės.

Kokie yra dantų implantų privalumai?

Dantų implantas – tai nedidelis titaninis varžtelis įsriegiamas į žandikaulį trūkstamo danties šaknies vietoje. Po osteointegracijos, kurios metu kaulas sukimba ir suauga su titaniniu  implanto paviršiumi, implanto viršuje yra pritvirtinamas naujas danties vainikėlis. Danties vainikėlis – tam tikras apvalkalas, kurį odontologas sukuria tam, kad uždengtų ar atkurtų danties formą virš dantenų linijos.

Naujas dantis atrodo, yra jaučiamas ir funkcionuoja kaip natūralus dantis. „Zimmer Dental“ dantų implantai gali būti naudojami įvairioms dantų atkūrimo problemoms išspręsti – ar jums reikėtų pakeisti vieną dantį ar visus. Prie jų taip pat gali būti tvirtinami dantų tiltai arba plokštelės.

Kokie dantų implantų privalumai?

 • Sveikata ir grožis

„Zimmer Dental“ dantų implantai gali padėti išvengti žandikaulio formos iškrypimo ar kaulo sunykimo dėl dantų praradimo. Jūsų veidas išlaikys savo natūralią formą, nesikeis sukandimas, neišsikraipys gretimi dantys.

 •  Išsaugomi sveiki gretimi dantys

„Zimmer Dental“ dantų implantai – tai alternatyva įprastiems tiltams, nes nebelieka poreikio šlifuoti gretimų sveikų dantų.

 •  Patogumas

„Zimmer Dental“ dantų implantai yra patikimai pritvirtinti – nėra jokio slydimo ar judėjimo, kaip naudojant dantų plokšteles. Išvengsite vienų svarbiausių rūpesčių – blogo sukibimo, dantenų dirginimo, skausmo.

 • Pasitikėjimas

Su „Zimmer Dental“ dantų implantais, jums nebereikės prisidengti burnos juokiantis, šypsantis ar kalbant. Galėsite valgyti savo mėgstamus maisto produktus be skausmo ar varžymosi, mėgaujantis kiekvienu kąsneliu. Jūs atrodysite geriau, jausitės geriau ir gyvensite labiau pasitikėdami savimi.

Kam galima atlikti dantų implantaciją?

Dantų implantaciją galima atlikti daugeliui žmonių, kurie nėra alergiški titanui. Bendrai gera žmogaus sveikata ir tinkamas žandikaulio kaulas yra pagrindiniai reikalavimai dantų implantacijai. Jūsų gydytojas gali pasakyti, ar implantai yra Jums tinkamas sprendimas.

Kaip vyksta dantų implantacijos procedūra?

Dantų implantacijos procesas susideda iš keleto etapų, kurie vyksta 4-9 mėn. laikotarpyje:

  • Implanto įsriegimas. Naudojant vietinę nejautrą (nuskausminimą), į Jūsų žandikaulį trūkstamo danties vietoje įsriegiamas implantas. Dėl estetinio vaizdo, dažniausiai priekiniams dantims, ant implanto gali būti uždedama laikina (plastmasinė) karūnėlė.
  • Osteointegracija. Kelis mėnesius (apatiniame žandikaulyje apie 3 mėn., viršutiniame – apie 4–6mėn.) po implanto įsriegimo, kaulas tvirtinasi prie titaninio implanto paviršiaus. Individualiais atvejais gali būti reikalinga papildoma nedidelė procedūra, kurios metu minkštuosiuose audiniuose sukuriama anga naujam dančiui.
  • Protezavimas. Naudojant specialią medžiagą paimamas Jūsų dantų antspaudas, parenkama dantų karūnėlių spalva ir dantų laboratorijoje pradedama individualių dantų karūnėlių gamyba.
  • Dantų karūnėlių uždėjimas. Į dantų implantus įsukamos atraminės galvutės, ant kurių tvirtinamos dantų karūnėlės, patikrinamas Jūsų sąkandis. Ir šypsena!

Kaip dantų implantai gali pagerinti išvaizdą ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi?

„Zimmer Dental“ dantų implantai atrodo ir yra jaučiami kaip natūralūs dantys. Dar svarbiau, kad dantų implantai išsaugo turimus paciento dantis, sustabdo žandikaulio yrimą, sugrąžina normalias sąkandžio funkcijas, išvaduoja iš skausmo ir nepasitikėjimo komplekso.

Patikimai pritvirtinti dantų implantai suteikia Jums galimybę valgyti viską, kas patinka, aiškiai kalbėti, plačiai šypsotis ir juoktis! Grąžina pilnavertį Jūsų gyvenimą.

Rūpestinga burnos higiena, reguliarūs vizitai pas dantų gydytoją ir dantų implantai tarnaus Jums daugelį metų.