facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Svarbiausias sėkmingo odontologinio gydymo etapas – gydymo planas

Svarbiausias sėkmingo odontologinio gydymo etapas – gydymo planas

Vilniaus odontologijos klinika „Denticija“ – viena pažangiausių odontologines paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje. Klinikoje dirba solidų patirties bagažą turintys gydytojai odontologai, teikiantys profesionalias ortodontinio gydymo, estetinio plombavimo, dantų implantacijos ir dantų protezavimo paslaugas. „Denticija“ klinikos medikai vadovaujasi principu, kad gydymo planas – bene svarbiausias sėkmingo gydymo etapas.

Todėl kiekvienam klientui, atsižvelgiant į jo situaciją, sudaromas nuodugnus individualus gydymo planas.

Visi norime turėti gražius ir sveikus dantis. Juk būtent sveika šypsena mums suteikia komforto ir pasitikėjimo savimi, bendraujant su draugais, einant į svarbų dalykinį susitikimą ar tiesiog jaukiai vakarieniaujant su mylimuoju. Tad viena dažniausiai teikiamų odontologinių paslaugų – ortodontinis gydymas, kurio metu ištiesinami kreivi dantys, koreguojami dantų skaičiaus nukrypimai ir sąkandžio problemos. Kreivai išdygę dantys ir sąkandžio problemos yra dažnesnės nei daugelis mano. Naudojantis pažangiomis technologijomis, daugelį nukrypimų galima pastebėti dar ankstyvoje stadijoje ir, parinkus tinkamą gydymą, juos sėkmingai koreguoti.

Gydymo planasPriekinių dantų estetinis plombavimas, gyd. odontologė Giedrė Vaičiūnienė

Dantų spalva, įvairūs danties paviršiaus pažeidimai, įskilimai, ėduonies židiniai gali gerokai pabloginti estetinį dantų vaizdą. Tam, kad šypsena būtų nepriekaištinga, rekomenduojamas estetinis dantų plombavimas. Šios procedūros metu metu atkuriamas natūraliai atrodantis danties audinys. Gydymo metu sveiki dantys nėra šlifuojami, tai leidžia maksimaliai saugoti dantų gyvybingumą ir sveikuosius audinius. Procedūrai naudojamos aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos, kurios tiek vizualiai, tiek ir fizinėmis savybėmis prilygsta natūraliems dantims.

Odontologinis gydymas dažnai užtrunka ilgiau nei pacientai tikisi. Dažniausiai tai suponuoja dėl komunikacijos stokos. Prieš pradedant konkretų gydymą, būtinas glaudus paciento ir gydymo įstaigos (konkrečiau – gydytojo) bendradarbiavimas. Tai reiškia, kad abipusio sutarimo metu yra išgryninami paciento poreikiai ir suteikiama išsami informacija apie gydymo metodus, laikotarpius bei įkainius.

Norėdamas nustatyti reikiamo gydymo etapų apimtį, odontologas pirmiausia nuodugniai apžiūrės pacientą bei išsiaiškins esminius jo fizinius trūkumus ir estetinius poreikius. Gydytojas vizito metu tiria veido ir burnos struktūrą, išsiaiškina sąkandžio, žandikaulio ir žandikaulio sąnarių būklę. Įvertinęs duomenis bei surinktą informaciją odontologas parengia išsamų gydymo planą, kuris apima tarpinius etapus, gydymo metodus ir reikalingas gydymo priemones.

Gydymo planasKrūminių dantų estetinis plombavimas, gyd. odontologė J. Fultinavičiūtė (kairėje). Implantacija, burnos chirurgas A. Petrauskas. Protezavimas, gyd. odontologas A. Ralys (dešinėje).

Retai kam pavyksta didžiąją gyvenimo dalį išsaugoti visus savo dantis. Dėl įvairių priežasčių netekus danties (-ų), taikomos dantų implantavimo arba dantų protezavimo procedūros. Implantacija netekusiems danties ar dantų yra vienas pažangiausių būdų, suteikiančių galimybę vėl džiaugtis žavinga šypsena, nešlifuojant ir kitaip nepažeidžiant šalia esančių dantų.

Dantų protezavimo procedūros atliekamos kai dėl patirtų traumų, smarkių pažeidimų, nusidėvėjimo ir kitų dalykų nebeįmanoma atkurti danties plombinėmis medžiagomis. Šie odontologinio gydymo metodai apima gana ilgą laikotarpį, todėl pacientams yra aktualu kiek galima tiksliau žinoti gydymo eigą bei su tuo susijusias išlaidas.

Sudarius gydymo planą pacientas tiksliai žino, kokios išlaidos ir kiek vizitų pas gydytoją jo laukia, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

„Denticijos“ odontologai kiekvienu konkrečiu atveju suteikia pacientui profesionaliai parengtą gydymo planą, kuriame atsispindi individuali gydymo eiga bei su ja susijusios detalės. Sudarius gydymo planą pacientas tiksliai žino, kokios išlaidos ir kiek vizitų pas gydytoją jo laukia, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Mūsų gydytojai – kompetentingi bei profesionalūs odontologai, turintys didelę patirtį. Taigi, jeigu turite ortodontinių bėdų ar Jums reikalingas estetinis plombavimas, dantų implantacija bei protezavimas, ateikite pas mus ir Jumis bus nuoširdžiai pasirūpinta.