facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Saugus dantų balinimas pigiau

Saugus dantų balinimas pigiau

Pirmasis spalio penktadienis – tai tarptautinė šypsenų diena. Minėdami šią gražią šventę savo pacientams ne tik linkime šypsotis, bet ir rūpinamės, kad jų šypsenos būtų gražios, švytinčios ir žinoma sveikos, todėl skelbiame 33 % nuolaidą dantų balinimui!

Apie dantų balinimo procedūrą

Mūsų klinikoje dantų balinimas atliekamas su efektyvia, nesukeliančia stipraus dantų jautrumo, apsaugančia burną nuo nepageidaujamų spindulių dantų balinimo sistema Beyond, kuri Amerikoje yra apdovanota 4 medaliais už technologinę inovaciją. Taigi Jums garantuojamas ne tik saugus dantų balinimas, bet ir kokybiškas. Atlikus dantų balinimo procedūrą su mūsų klinikoje naudojama Beyond sistema, Jūsų dantys pabalti gali ne keliais, o keliolika kartų.

Dantų balinimo procedūros trukmė 1 valanda. Prieš dantų balinimą, ne seniau nei prieš tris mėnesius, turi būti atlikta profesionali burnos higiena. Dantų balinimo procedūros metu balinimo gelis veikiamas šaltos mėlynos (LED) šviesos ir žemo lygio lazerio terapijos spindulių aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo danties paviršių ir šlakus iš vidinės dantų struktūros, susikaupusius nuo dažančių produktų, tokių kaip kava, arbata, gazuoti gėrimai, tabakas, raudonas vynas ir kiti.

Efekto garantija išlieka iki 2 metų. Kiek išliks dantų balinimo rezultatai priklauso ir nuo to, kaip rūpinatės savo burnos higiena, ar reguliariai atliekate profesionalią burnos higieną, kiek ir kokių dažančių maisto produktų vartojate. Kiekvieno mūsų dantų baltumas yra individualus ir priklauso nuo genetikos, asmeninių higienos ir mitybos įpročių bei amžiaus.

Kaip įsigyti kuponą

Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir nusipirkti dantų balinimo kuponą. Jį įsigyti galite iki 2015-11-24 dienos, kuponas galios iki pat Naujųjų metų – gruodžio 31 d., tik už 126 € vietoj 188.25 €. Norėdami įsigyti kuponą, rašykite laišką el. paštu denticija@vilniausdenticija.lt, el. paštu gausite išankstinę sąskaitą, kurią apmokėjus, Jums bus atsiųstas dovanų kuponas dviejų žandikaulių dantų balinimui, arba skambinkite +370 52 70 9125 ir iškart registruokitės procedūrai.