facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

RADIUS dantų šepetėliams 20 % nuolaida

RADIUS dantų šepetėliams 20 % nuolaida

Mūsų klinikoje iki pat gruodžio 22 dienos galite įsigykite RADIUS dantų šepetėlius su 20 % nuolaida! Šie ergonomiški, patrauklaus dizaino RADIUS dantų šepetėliai švariai išvalo dantis, stiprina dantenas, yra saugūs.

Pasak odontologų ir burnos priežiūros specialistų, daugelio dantų ir dantenų ligų įmanoma išvengti reguliariai ir taisyklingai valant dantis.


RADIUS dantų šepetėliai gaminami JAV Pensilvanijos Kutztauno mieste, naudojant saulės energiją ir natūralias, iš atsinaujinančių šaltinių gaunamas, medžiagas. Dantų šepetėlių šereliai pagaminti iš ricinmedžio vaisių, o plastikai iš atsinaujinančių miškų medienos celiuliozės. RADIUS dantų šepetėliai pagaminti tik iš natūralių medžiagų, juose nėra naftos produktų, kenksmingų dažiklių ir plastifikatorių. Visos šepetėlyje naudojamos medžiagos sertifikuotos FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos). Amerikos Odontologų sąjunga patvirtina, kad valantis dantis RADIUS dantų šepetėliais sumažėja apnašų susidarymo ir dantenų ligų tikimybė.

RADIUS dantų šepetėliai pasižymi:

» 8000 ypatingai plonų šerelių (įprastame 2000), didelė minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantis ir dantenų audinius.
» Šerelių nailonas yra pagamintas iš ricinmedžio sėklų, pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir tarnauja tris kartus ilgiau (9 mėnesius).
» Užapvalinti šereliai, vėduoklės principu mišriai išdėstyti galvutės paviršiuje, lengvai išvalo tarpdančius ir saugo dantų emalį.
» Masažuojant dantenas plačia galvute mažėja kraujavimas, išsaugoma plati dantenų linija.
» 50% mažiau plastiko dantų šepetėlio galvutėje padeda lengvai išvalyti siaurąsias vietas.
» Ergonimiški ir lankstųs šepetėlių koteliai pritaikyti dešinei arba kairei rankai, užtikrina tinkamą spaudimą ir 45º kampą valant dantis.
» Labai patogios, ergonomiško dizaino rankenėlės formuoja teisingus valymo įgūdžius.
» Šepetėliai pagaminti iš natūralių ir perdirbtų medžiagų, nenaudojant kenksmingų dažiklių bei plastikų.
» Dantų šepetėliuose nėra BPA, kitų kenksmingų plastifikatorių bei dažiklių.
» RADIUS dantų šepetėliai, jų saugumas ir veiksmingumas patvirtintas Amerikos odontologų asociacijos.
» RADIUS dantų šepetėliai jau pamėgti tokių pasaulio garsenybių kaip Steve Sting, Cher, Jane Fonda, Whoopi Golberg, Martha Stewart ir lt. (*internetinės svetainės „Radius“ komentaras).

Mūsų odontologijos klinikoje galite pasirinkti RADIUS dantų šepetėlį iš:

» RADIUS Original. Amerikos odontologų asociacija patvirtina, kad valant dantis su RADIUS Original sumažėja apnašų susidarymo ir gingivito tikimybė
» RADIUS Source, šereliai išdėstyti vėduoklės principu, du kartus mažiau plastiko šepetėlio galvutėje garantuoja gerą dantų priežiūrą siaurose ir sunkiau pasiekiamose burnos vietose
» RADIUS Scuba. Amerikos odontologų asociacija patvirtina, kad valant dantis su Radius Scuba sumažėja apnašų susidarymo ir gingivito tikimybė.
» RADIUS Pure Baby, pirmasis pasaulyje skirtas kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių,
» RADIUS Totz, skirtas vaikams nuo 18 mėnesių iki 5 metų.
» RADIUS Kidz, skirtas vaikams nuo 6 ir daugiau metų.

Dantų šepetėlių kainos 4.25 € nuo iki 9.99 € dar iki nuolaidos.

[shareaholic app="share_buttons" id="5719329"]