facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

PRITRŪKO SĖKMĖS?

PRITRŪKO SĖKMĖS?

Pritrūko sėkmės? Kas nors pastojo kelią jos link? Kartais tai būna nedidelė, bet itin svarbi detalė.

Ypač žmogui, dirbančiam Verslo srityje.

Kas ta detalė….

Kaskart po paskutinės procedūros išlydėdama pro duris pacientą Gyd. ortopedė Lidija Jarašienė ištaria: „Sėkmės. Būkite laimingi“. Ir kaip atsaką gauna plačią pacientų šypseną. Tai jai geriausia padėka.

Dažnas gydytojos pacientas – savo verslą sukūręs žmogus, kuris kreipiasi į kliniką netekęs priekinių dantų, išlūžus krūminiams.

„Žmonės išsikalba. Dažniausiai pokalbį su jais ir pradedu ne apie protezų rūšis ar jų kainas, bet apie savijautą. Atrodytų smulkmena netekti vieno priekinio danties. Bet tai kelia diskomfortą ir verčia žmogų galvoti apie tai, kaip jis atrodo. Ypač tai aktualu pacientams, kuriems darbe nuolat tenka bendrauti su klientais“ – sako gydytoja.

Šypsena yra vidinės žmogaus būsenos išraiška. Graži šypsena žmogui suteikia pasitikėjimo savimi. Jis jaučiasi laimingas. Kartu jis pasiunčia signalą apie palankumą pašnekovui, gerą emocinę savijautą. Ir atvirkščiai – kai žmogus negali išreikšti gerų emocijų, jei jo mintys tik ir sukasi apie tai, kaip paslėpti burnoje atsiradusį tuščią tarpdantį, jis negali bendrauti taip, kaip yra įpratęs.

Gyd. ortopedė Lidija Jarašienė, pacientui, sudarydama gydymo planą, pirmiausia atsižvelgia į jo pageidavimus, lūkesčius. Atsižvelgia į tai, kiek trūksta dantų, koks sukandimo gylis, ar dantys nenudilę, ar yra likusių šaknų, prie kurių, pagaminus cirkonio ar metalo karkasą, būtų galima pritvirtinti vainikėlį ar tiltą.

Kuriant modernias odontologijos technologijas stengiamasi atkurti tai, ką sukūrė gamta. Natūralūs dantys yra laidūs šviesai, todėl atrodo, kad jie burnoje spindi.

„Pacientams svarbiausia – kad atkuriamas dantis atrodytų natūraliai. Jie dažnai klausia, ar tai įmanoma, ir kuo metalo atrama skiriasi nuo atramos iš cirkonio“ – teigia gydytoja.

CIRKONIS – odontologijoje ypač priimtina medžiaga ir dėl biocheminių, ir dėl fizinių savybių.

  • Cirkonio atrama praleidžia šviesą, todėl prie jos pritvirtintas protezas niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų.

To neįmanoma pasiekti gaminant metalo – keramikos protezus.

  • Metalas nepraleidžia šviesos, todėl burnoje atkurto danties spalva yra intensyvesnė, jis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų dantų.

Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad cirkonis skatina daugintis jungiamojo audinio ląsteles. Šis biologinis procesas turi įtakos estettinei dantų išvaizdai, o kartu ir burno išvaizdai.

  • Cirkonis neerzina dantenų. Jos priglunda prie cirkonio karkaso ir natūraliai pridengia implantą.

 

Būkite Sėkmingi! :).