facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Pristatome DANTŲ PROTEZAVIMO specialistę LIDIJĄ JARAŠIENĘ

Pristatome DANTŲ PROTEZAVIMO specialistę LIDIJĄ JARAŠIENĘ

Dantų protezavimas – patraukli šypsena atspindi sveiką gyvenimo būdą!

Atrodytų apie dantų protezavimą jau yra pakankamai nemažai teiktinos informacijos, tačiau mūsų klinikos specialistė Lidija Jarašienė Jums padės aiškiau suprasti šios odontologinės paslaugos privalumus, išskirtinumus. Kiekvieno žmogaus organizmas yra labai individualas, tad labai svarbu atminti, kad sveikata prasideda Jūsų burnoje…

Dar ir šiandien pas daugelį iš mūsų yra įsisenėjusi klaidinga nuomonė, kad dantų protezavimo paslauga yra sunki, ilga ir alinanti gydymo procedūra, kurios pasekoje dantims gali būti net stipriai pakenkta. Tai visiškas mitas, tačiau didelė dalis žmonių dėl šios priežasties atidelioja dantų protezavimą. Kuo ilgesnis delsimas, tuo labiau sunkėja būsena burnos būklės. Tokiais atvejais gydymas yra iš ties sudėtingas, reikalaujantis ne vieno iš gydytojų odontologų intervencijos, daug papildomų invazinių procedūrų ir be abejo didesnių finansinių išlaidų.

Šiuolaikinis protezavimas, tai yra tikras menas burnoje. Mokslas, inovacijos, progresas sparčiai juda į priekį ir šiai dienai gali pasiūlyti vis daugiau odontologinio gydymo metodų ir technikų. Odontologinės medžiagos, lyginant su ankstesniais laikais stipriai patobulėjo, tiek kokybės, tiek estetikos, tiek biologinio suderinamumo faktoriais, kad praktiškai išmoko atkartoti gamtą – suteikti šypsenai švytintį grožį, o pacientui komfortą ir ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir sugražinti pilnaverčio gyvenimo pojūtį.

Aš asmeniškai savo pacientams rekomenduoju iš protezų gaminių – bemetalę keramiką ir porcelianą, tai iš ties šiandieninė alternatyva estetiniam dantų plombavimui. Dantų šlifavimas tokiais atvejais yra adekvatus procesas kaip ir estetinio dantų plombavimo metu ir galutinis rezultatas yra patikimas bei ilgalaikis. Protezuotų dantų priežiūra yra tokia pati kaip ir nuosavų dantų priežiūra. Keramika burnoje yra intertiška ir nekeičianti spalvos, t.y. galima drąsiai vartoti „dažančius“ maisto produktus.

Pagrindinis dantų protezavimo tikslas – atkurti prarastą dantų struktūrą, dantų eilę, kramtymo funkciją, estetinę išvaizdą, dėl dantų netekimo sutrikusią kalbą. Taip pat šis gydymas užtikrina rezultatų stabilumą ir ilgalaikiškumą. O svarbiausia atminkite, kad šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti dantų protezus, kurie beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų!

Laukiame Jūsų – Vilniaus odontologijos klinika „Denticija“.