facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Pažangus dantų protezavimas cirkonio keramika

Pažangus dantų protezavimas cirkonio keramika

Deja, ne kiekvienas mūsų gali pasidžiaugti sveika ir gražia šypsena. Visi žinome, kad neprižiūrimi dantys genda. O kartais dėl nelaimingų atsitikimų, traumų, nepriežiūros ar ligų, dantų galime ir visai netekti. Laimei šiuolaikinėje odontologijoje naudojamos pažangios technologijos, kurių dėka aplinkiniai net nepastebės, kad jūsų šypseną puošia netikri dantys.


Cirkonio keramika – vienas geriausių sprendimų, siekiant atkurti stipriai pažeistus ar prarastus dantis, mat iš jos gaminami itin natūralią išvaizdą turintys protezai, dantų vainikėliai, karūnėlės. Jie turi daug privalumų. Vienas pagrindinių – protezų ilgaamžiškumas. Jie yra ypatingai tvirti ir atsparūs lūžiams bei pasižymintys biosuderinamumu, nesukeliantys alerginių reakcijų. Ne ką mažiau svarbus aspektas – cirkonio keramikos protezai yra labai dailūs ir estetiški.

Šiuolaikinėje odontologijoje dantų protezavimo sąvoka yra pakitusi. Jei anksčiau žodį protezavimas siedavome tik su pašalinto/iškritusio danties atstatymu/atkūrimu. Tai šiandien šį žodį vartojame kur kas platesniame estetinės odontologijos kontekste. Cirkonio keramikos protezai puikiai tinka itin kruopštaus ir dailaus vaizdo reikalaujančiam priekinių dantų protezavimui, norint koreguoti dantų formą bei spalvą arba siekiant uždaryti tarpdantes.

Cirkonio keramikos protezai yra bemetaliai gaminiai. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksidas, iš kurio gaminamas karkasas. Jis yra padengiamas porceliano sluoksniu, kuris suteikia dantų protezui ypatingą pralaidumą šviesai ir sukuria itin natūralų danties įspūdį. O dėl medžiagos patvarumo ir ilgaamžiškumo, cirkonio keramikos protezais galima atkurti tiek priekinius ir šoninius dantis, tiek ir dantų grupes.

Lyginant metalo ir bemetalės keramikos protezus, visais punktais laimi antrieji, taip sėkmingai išstumdami metalo naudojimą šiuolaikinėje odontologijoje. Dėl metalo savybės atspindėti šviesą, metalo keramikos protezai atrodo tamsesni nei šalia esantys tikri dantys. Dantų protezavimo srityje jau įsitvirtinę cirkonio keramikos gaminiai yra lengvi ir šviesūs. Šių savybių dėka, uždėjus protezą, dantena atrodo natūraliai. Ji neturi melsvo atspalvio, kuris yra būdingas naudojant metalo keramikos protezus.

Jei jūs turite odontologinių problemų, cirkonio keramikos protezai gali iš esmės pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Tai yra puiki priemonė, siekiant išsaugoti ar atkurti natūralią, patrauklią ir pasitikėjimu spindinčią šypseną.