facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Odontologijos klinika

Kiekvieną  darbo dieną odontologijos klinika „Denticija“, aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, dirba tam, kad galėtumėte džiaugtis nepriekaištinga, sveika šypsena, pradėti dieną be dantų skausmo. Vienoje pirmųjų privačių odontologijos klinikų Lietuvoje teikiamos profesionalios dantų balinimo, implantacijos, protezavimo, dantų šaknų kanalų, ortodontinio, periodonto ligų, terapinio dantų gydymo, estetinio plombavimo, rentgenologinių tyrimų, vaikų odontologijos paslaugos. Šias paslaugas teikia ilgametę darbo patirtį turintys, įvairių profilių gydytojai-odontologai, kuriems rūpi, kad jaustumėtės gerai.


Odontologijos klinika „Denticija“ turi tikslą – teikti aukščiausios kokybės odontologinę pagalbą, gydytojų-odontologų profesionalumą bei rūpestį kiekvienam pacientui, tam, jog apsilankymas odontologijos klinikoje keltų vien malonius prisiminimus, o ne stresą. Odontologijos klinika siekia, jog baigus gydymą Jūsų veidą papuoštų žavinga šypsena. Sveiki, tiesūs, gražūs dantys, natūrali, atvira šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, gerina gyvenimo kokybę, padeda lengviau išreikšti džiaugsmą, palikti malonų įspūdį kitiems. Juk šypsena – tai kalba, kurią moka visas pasaulis.

Mūsų odontologijos klinika gali pasidžiaugti tokiais privalumais:


Nuoširdus dėmesys pacientui. Gerai paciento savijautai užtikrinti odontologijos klinika „Denticija“ skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui. Siekiama, jog apsilankymų laikas būtų lengvai suderinamas, o pacientui būtų suteiktos profesionalios paslaugos. Odontologijos klinika stengiasi, kad odontologinėje kėdėje nebūtumėte įsitempę, jaustumėtės patogiai ir saugiai. Profesionalų komanda atsižvelgia į tai, jog kiekvieno paciento atvejis yra individualus. Pirmiausia, jis kruopščiai analizuojamas, apsvarstomas ir tik tada, aptarus su pacientu, parenkamas tinkamiausias gydymo planas. Pažymėtina, jog pacientų patogumui, sudaryta galimybė už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo.

Pirmojo vizito baimės gydymas. Odontologijos klinika maloniai laukia mažųjų pacientų. Turintys baimę odontologams ar jų atliekamoms procedūroms pirmojo vizito metu yra parengiami psichologiškai: supažindinami su aplinka bei atliekamomis procedūromis. Odontologijos klinika specialiai įrengė mažųjų pacientų laukiamąjį, kuriame, laukdami eilės pas gydytoją, vaikai gali ne tik pavartyti edukacines knygutes apie dantukų priežiūrą, bet ir spalvinti, piešti, žaisti. Gydytojo-odontologo kabinete mažieji gali žiūrėti animacinius filmukus, o apsilankymo pabaigoje gauti apdovanojimą už drąsą kovoje su kariesu. Tai protingas Jūsų vaiko baimės gydymas.

Specialistų  profesionalumas. Odontologijos klinika svarbiausius sprendimus priima kartu su pacientais. Atsižvelgdami į kasdien modernėjančias technologijas, gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulina savo žinias Lietuvoje bei užsienyje, skelbia pranešimus metinėse „Denticija“ konferencijose, todėl puikiai išmano savo sritį. Klinikos gydytojai-odontologai ne tik užtikrins pacientui pasirinkto gydymo plano įgyvendinimą, bet kartu suteiks konsultacijas, patars rūpimais dantų ir burnos priežiūros klausimais. Siekiant patenkinti visų pacientų lūkesčius, klinikoje ilgametė patirtis derinama su jaunatvišku modernumu.

Paslaugų kokybė. Jūsų patogumui odontologijos klinikoje „Denticija“ pacientams gali būti suteiktos visos reikalingos odontologinės paslaugos.  Darbui naudojama moderni kompiuterizuota odontologinė įranga, inovatyvūs gydymo metodai bei kokybiškos sertifikuotos medžiagos. Visa tai leidžia greičiau ir tiksliau nustatyti diagnozes, sudaryti gydymo planus. Tai inovatyvu, tikslu, greita, saugu ir neskausminga. Pritaikant pažangias technologijas odontologijos klinikoje pasiekiama aukšto lygio gydymo kokybė bei puikus estetinis rezultatas. Klinikos veikla orientuota į optimalų kainos ir kokybės santykį.

PasiekiamumasOdontologijos klinikos „Denticija“ specialistai siekia perduoti savo pacientams visą reikalingą informaciją, dalintis naudingais patarimais ir rekomendacijomis. Kelis kartus per metus skelbiami nemokami konsultadieniai, nemokamos profilaktinės apžiūros vaikams ir suaugusiems. Oficialiame klinikos tinklalapyje taip pat galite užduoti klausimus gydytojams-odontologams, sužinoti naudingų patarimų ar susipažinti su pacientų atsiliepimais apie odontologijos klinikoje teikiamas paslaugas. Turint omenyje, koks svarbus yra laiko taupymas, siūloma priėmimo laiką suderinti iš anksto naudojantis internetinės registracijos paslauga.

Odontologijos klinika „Denticija“, jos profesionalų komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie Jūsų sveikatos stiprinimo, gyvenimo kokybės gerinimo bei tobulos šypsenos kūrimo. Dėkojame, kad mumis pasitikite!