facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Apie mus

„Denticija“ – viena pirmųjų Lietuvoje privačių odontologijos klinikų, kurioje dirba aukšto lygio kvalifikacijos įvairių profilių specialistų komanda, užtikrinanti pacientui jo pasirinkto gydymo plano įgyvendinimą.


Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, apsilankymų laiko tinkamumas pacientui, pažangių technologijų pritaikymas – tai yra pagrindiniai mūsų klinikoje taikomi principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.

Stipri ir profesionali medikų odontologų komanda yra skiriamasis klinikos bruožas. „Denticijoje” dirbančių gydytojų kompetencija yra neabejotina. Jų profesiniam tobulėjimui, psichologiniam pasirengimui dirbti su įvairius poreikius turinčiais pacientais bei komandos formavimui yra skiriamas itin didelis dėmesys.

Didžiausi „Denticijos“ prioritetai – sąžiningumas, aiškumas, skaidrumas ir patogumas pacientui. Taip pat – žmogiškumas. Gydytojas yra ne tik savo srities specialistas, bet ir žmogus, gebantis suprantama kalba išdėstyti informaciją ir pradėti dirbti tik išklausęs paciento lūkesčių.

„Denticijoje“ teikiame visas odontologines paslaugas

» Burnos chirurgija
» Dantų balinimas
» Dantų implantacija
» Dantų protezavimas
» Dantų šaknų kanalų gydymas
» Estetinis plombavimas
» Ortodontinis gydymas
» Periodonto ligų gydymas
» Profesionali burnos higiena
» Rentgenologiniai tyrimai
» Terapinis dantų gydymas
» Vaikų odontologija

PASLAUGOS SU GARANTIJA

ATSAKOMYBĖ – Šis žodis šiandien taikliausiai apibūdina „Denticijos“ kryptį: ji žengia didesnio pasitikėjimo link ir savo pacientams suteikia 5 metų garantiją implantavimo paslaugoms ir 3 metų garantiją fiksuotiems dantų protezams. Šios sritys pasirinktos neatsitiktinai – dantų atstatymas ne tik lemia gyvenimo kokybę, bet ir turi svarbią estetinę – šypsenos atkūrimo – funkciją.

Sėkmingas „Denticija“ vardas naudojamos ir kitose klinikose

» Centro „Denticija“ klinika (Vilniaus g. 25, Vilnius)
» Kauno miesto „Denticija“ klinika (Vytauto pr. 14), kurioje įkurta viena iš dviejų „Denticija“ dantų technikų laboratorijų
» Denticija dantų technikos laboratorija, įsikūrusi Vilniaus g. 25, Vilniuje

Kaip kiekviena šeima, taip ir didelė „Denticija“ klinikos komanda turi savo tradicijų
IMGP9162Nuotraukoje 2015 m. išvyka, lankantis Žemaitijoje.

Kiekvienos vasaros pradžioje laikomės tradicinio renginio „lygiadienio“, tik ne astronominio, o mūsų metų vidurio – prieš vasaros atostogas pats metas stabtelti ir apžvelgti įpusėjusius metus išvykoje, grožintis nuostabiais Lietuvos kraštovaizdžiais.

Kiekvienų metų rudenį mes pavėluotai einame į mokyklą – metinė „Denticija“ konferencija, kurios metu sistemoje dirbantys gydytojai odontologai, technikai, odontologų padėjėjai ir net administracijos bei klientų aptarnavimo centro darbuotojai tobulinasi ir kelia kvalifikaciją, kiekvienas savo profesinėje srityje.

Kiekvienais metais paskutinį penktadienį prieš Šv. Kalėdas pacientai ateinantys į kliniką gydytis vakariniu laiku pamato šurmulį, bruzdesį, o kartais gal net ir gydytoją odontologę su vakariniu makiažu – turime tradiciją metams einant į pabaigą susiburti, aptarti praėjusius metus.

Ačiū, kad pasirinkote mus!