facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

NEPASTEBIMAS GYDYMAS – akivaizdūs rezultatai!

NEPASTEBIMAS GYDYMAS – akivaizdūs rezultatai!

Nepastebimas dantų tiesinimas su Invisalign!

Pristatome Jums dantų tiesinimą be breketų – INVISALIGN kapų sistema. Invisalign gali išgydyti įvairias ortodontines anomalijas, tokias kaip kreivi, susigrūdę ar reti dantys.

Tiesinančios kapos sunkiai pastebimos, tad esant svarbiam susitikimui ar įvykiui, kapas galėsite bet kada trumpam nusiimti.

Maistas turi teikti malonumą! – užkandžiaujate?, jokių problemų. Skirtingai nuo fiksuotų breketų, šias kapas taip pat galima išimti valgant, geriant.

Patogios kapos, nes neturi jokių metalinių ar aštrių kraštų, nesukelia alergijos.

Norite gydytis su Invisalign?, registruokitės konsultacijai pas gyd. ortodontę Vitą Budrienę arba gyd. odontologę Rolandą Dzedulionienę.

Konsultacijos metu gydytojos įvertins, ar galima Jūsų dantis tiesinti Invisalign kapomis, sudarys gydymo planą, atsižvelgdamos į Jūsų norus.

Informacija apie Jūsų dantis, kartu su gydymo planu bus nusiųsti į „Align Technology“ laboratoriją. Joje sumodeliuojamas 3D vaizdas prieš gydymą ir po – tai puiki galimybė Jums pamatyti, kaip atrodys šypsena po gydymo.

Jums sutikus gydytis,  pagal individualią programą ir eigą gaminamos kapos. Kapų komplektų kiekis ir gydymo trukmė priklausys nuo dantų kreivumo. Vidutinė gydymo trukmė yra apie 9 – 18 mėnesius.

Beje, gydymas lengvai suderinamas su Jūsų darbotvarke. Vizitai pas gydytoją vyksta kas 4 – 6 savaites, kurių metu tik patikrinamas gydymo progresas (tai neužima daug laiko).

Su Invisalign sėkmingai gydomi:

  • „Pradantės“.
  • Susigrūdę dantys.
  • Gilus sukandimas.
  • Kuomet dantis reikia pastumti ne daugiau kaip 4-5 mm.

Su Invisalign ne visada galima gydyti:

  • Kryžminį sukandimą.
  • Atvirą sukandimą.
  • Skeletinį sukandimą.

 

 Puikuokitės savo šypsena, o ne kabėmis!