facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Nepastebimas dantų tiesinimas – dantų tiesinimas kapomis

Nepastebimas dantų tiesinimas – dantų tiesinimas kapomis

Ar kada susimąstėte apie tai, kodėl kai kurie žmonės vengia šypsotis, o kalbėdami ar juokdamiesi dengia savo burną ranka? Dėl tam tikrų šypsenos defektų daugelis žmonių turi kompleksų. Kartais nutinka taip, kad, praradę pasitikėjimą savimi, žmonės tiesiog nustoja plačiai ir nuoširdžiai šypsotis.


Turite „pradantę”, susigrūdusius dantis ar gilų sukandimą? Norite pakoreguoti šypseną, tačiau baiminatės, kad pastebimi ir įprasti dantų tiesinimo būdai breketais gali pakenkti jūsų darbui ar būti diskomfortu jūsų kasdieniame gyvenime? Tuomet būtinai paskaitykite šį tekstą, „Denticija“ siūlo nepastebimą dantų tiesinimą Invisalign kapomis.

Invisalign gydymas – permatomos, išimamos, tiesinančios kapos. Tai itin patogus dantų tiesinimo būdas žmonėms, dirbantiems tiesiogiai su klientais, kuomet kiekviena išvaizdos detalė yra svarbi ir pastebima. Tiesinančios kapos yra sunkiai pastebimos. O esant svarbiam susitikimui ar valgant, kapas, nepakenkiant gydymui, galima bet kada trumpam nusiimti.

Šis gydymo būdas yra itin efektyvus gydant įvairias odontologines anomalijas: kreivus, retus, susigrūdusius dantis. Kiekviena kapa yra gaminama konkrečiam žmogui pagal jo dantų anatomiją individualiai. Skirtingai nuo fiksuotų breketų, šios kapos yra patogesnės, nes neturi jokių metalinių ar aštrių kraštų bei nesukelia alergijos.

Norite sveikos ir gražios šypsenos? Tuomet nedelskite ir atvykite pas mus. Gyd. odontologė ortodontė Vita Budrienė įvertins, ar galima Jūsų dantis tiesinti Invisalign kapomis, sudarys gydymo planą, atsižvelgdamos į Jūsų norus. Profesionali konsultacija išsklaidys abejones ir padės apsispręsti dėl tolimesnio gydymo.

NEPASTEBIMO DANTŲ TIESINIMO EIGA

Pirmosios konsultacijos metu bus nufotografuota Jūsų šypsena bei nuimti dantų atspaudai. Informacija apie Jūsų dantis, kartu su gydymo planu bus nusiųsti į „Align Technology“ laboratoriją. Joje bus sumodeliuota 3D vizualizacija, kurioje atsispindės vaizdas prieš gydymą ir po jo. Video medžiagoje matysis kaip gydymo metu dantys judės, keisis, koks bus galutinis vaizdas ir per kiek kapų rezultatas bus pasiektas. Tai puiki galimybė Jums pamatyti, kaip atrodys Jūsų šypsena po gydymo bei sužinoti realią Jūsų gydymo kainą.

Dantų tiesinimas

Aptarus visus gydymo etapus bei Jums patvirtinus gydymo planą, pagal individualią programą ir eigą bus gaminamos kapos. Kapų komplektų kiekis ir gydymo trukmė priklausys nuo dantų kreivumo. Vidutinė gydymo trukmė yra apie 9-18 mėnesius. Invisalign į kitą kapų rinkinį keičiamos kas dvi savaites. Tad, priklausomai nuo to, kiek kapų Jums paskyrė gydytoja ortodontė, tokia ir bus Jūsų gydymo trukmė.

Keičiant kapas, dantys po truputėlį juda, kol jie išsitiesina iki galutinės, gydytojos numatytos padėties. Viso Invisalign gydymo metu bus būtina gydytojos odontologės ortodontės priežiūra. Tačiau baimintis nėra reikalo, mat šio gydymo priežiūra yra gana lanksti ir lengvai suderinama su Jūsų užimtumu. Vizitai pas gydytoją vyksta kas 4-6 savaites. Jų metu yra tikrinamas gydymo progresas, o tai ilgai neužtrunkanti procedūra, tad net nepastebėsite kaip gydymo procesas artės rezultato link.

Nepastebimas dantų tiesinimas skamba nepatikimai ir utopiškai? Yra toks posakis: „baimė kyla iš nežinojimo”. XXI amžius tuo ir nuostabus, kad inovacijos technologijų ir medicinos srityje vis tobulėja. Sukuriamos naujovės padeda žmonėms neskausmingai ir komfortiškai susidoroti su asmeniniais kompleksais bei gyvenimo iššūkiais– net jei tai tik kreivi dantys. Šiandien galite mėgautis sveika ir gražia šypsena, koreguodami ją nepastebimu dantų tiesinimu.