facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Medicinos turizmo parodoje Švedijoje „Denticija“ stendas sulaukė didelio pasisekimo

Medicinos turizmo parodoje Švedijoje „Denticija“ stendas sulaukė didelio pasisekimo

Gegužės 8, 9 dienomis Švedijoje vyko medicinos turzimo ir mokslo inovacijų paroda. Parodos dalyviams bei svečiams savo paslaugas pristatė ir viena pirmaujančių Lietuvoje odontologijos klinikų grupė „Denticija”. Stipria ir profesionalia odontologų komanda besidžiaugti klinikų grupė buvo vienintelė medicinos įstaiga, kuri parodoje pristatė odontologinio medicininio turizmo paslaugas.


„Denticijos” stende dirbusios darbuotojos teigė, kad parodos dalyvių ir lankytojų susidomėjimas medicininiu turizmu Lietuvoje buvo itin didelis. Anot jų, galime džiaugtis, kad odontologijos lygis Lietuvoje itin aukštas ir tai mums suteikia didelį pranašumą. Mūsų šalies specialistai yra geidžiami ir užsienyje, tad daug kur pasaulyje galima sutikti lietuvius, dirbančius tiek bendrosios medicinos, tiek odontologijos srityse. Tačiau dalyvavimo mugėje tikslas buvo ne pristatyti aukštą lietuvių medikų lygį, bet pakviesti užsienio svečius atvykti į Lietuvą, gauti kokybišką ir inovatyvų gydymą bei susipažinti su mūsų šalimi.

Anot „Denticijos” atstovių, vakariečiams ir skandinavams mes esame įdomūs ir patrauklūs tuo, kad esame strategiškai patogioje Europos vietoje, kad mus lengva pasiekti įvairiomis susisiekimo priemonėmis (laivai, lėktuvai, traukiniai, kt.). Bet svarbiausia – Lietuvoje aukšto lygio medicininį gydymą jie gali gauti gerokai pigiau. Gydytojų kvalifikacija, inovatyvi įranga ir paslaugų kokybė mūsų šalyje atitinka Vakarų Europos šalių standartus, o paslaugų kainos yra 3-5 kartus žemesnės.

Svarbu pažymėti ir tai, kad be aukštos medicinos paslaugų kokybės, esame labai patraukli turistinė šalis bei turime aibę privalumų: miškinga, ežeringa, saugi, kompaktiška ir draugiška šalis, patrauklios turizmo paslaugų kainos, geras maistas, puikiai išvystyta susisiekimo infrastruktūra bei gydymui tinkamas klimatas. Visi šie privalumai yra ne mažiau svarbūs nei pats gydymo procesas.

Medicinos turizmo


Kadangi odontologinis gydymas dažnai užtrunka ilgiau nei pacientai tikisi, parodos svečiams buvo transliuojama aiški žinia apie tai, kad „Denticijos” odontologijos klinikų grupės tikslas – sudaryti kiek galima tikslesnį gydymo planą. Prieš pradedant konkretų gydymą, būtinas glaudus paciento ir gydymo įstaigos bendradarbiavimas. „Denticijoje” dirba kompetentingi ir itin gerai vertinami gydytojai. Jų profesiniam tobulėjimui, psichologiniam pasirengimui dirbti su įvairius poreikius turinčiais pacientais bei komandos formavimui yra skiriamas itin didelis dėmesys. Tam, kad gydymo procesas nekeltų nepatogumų ar neaiškumų, nuotoliniu būdu yra sudaromas konkretus paciento gydymo planas. Tad kiekvienas „Denticijos” klientas turi laiko iš anksto susiplanuoti savo viešnagės Lietuvoje laiką ir laisvalaikį.

Įkvėpta sėkmės medicinos turizmo ir mokslo inovacijų parodoje Švedijoje, „Denticijos” odontologijos klinikų grupės komanda yra itin motyvuota tęsti pradėtus darbus medicininio turizmo srityje bei tobulėti, organizuojant kokybišką ir patogų gydymą pagal kiekvieno paciento individualius poreikius bei pageidavimus.