facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Medicininis turizmas. Grįžkite iš Lietuvos pasipuošę sveika šypsena

Medicininis turizmas. Grįžkite iš Lietuvos pasipuošę sveika šypsena

Norite turėti švytinčią ir sveiką šypseną bei patirti neužmirštamų įspūdžių vienuose gražiausių Europos miestų? Tuomet rekomenduojame pasirinkti odontologinį gydymą Lietuvoje. Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, tinkamo gydymo laiko pasirinkimas bei pažangių technologijų pritaikymas – tai yra pagrindiniai Vilniaus „Denticija” klinikos taikomi principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.

Dantų gydymas Lietuvoje. Kodėl verta rinktis Lietuvą?

Lietuvoje, lyginant su kitais Europos miestais, vyrauja žemesnės odontologinio gydymo kainos, viena aukščiausių kokybių ir profesionalumas, šalyje patogus susisiekimas, aiškus ir konkretus gydymo planas, kokybiškas laisvalaikis draugiškuose šalies miestuose.

Stipri ir profesionali odontologų komanda yra skiriamasis klinikos bruožas. „Denticijoje” dirba kompetentingų ir itin gerai vertinamų gydytojų komanda. Jų profesiniam tobulėjimui, psichologiniam pasirengimui dirbti su įvairius poreikius turinčiais pacientais bei komandos formavimui yra skiriamas itin didelis dėmesys.

NELAUKITE EILĖSE – orientacinį gydymo planą nuotoliniu būdu Jums sudarysime nemokamai!


Galime pasidžiaugti, kad odontologijos lygis Lietuvoje itin aukštas. Mūsų šalies specialistai yra geidžiami ir užsienyje, tad daug kur pasaulyje galite pamatyti lietuvius, dirbančius tiek bendrosios medicinos, tiek odontologijos srityse.

Odontologijos klinika „Denticija“ yra viena pirmųjų Lietuvoje privačių odontologijos klinikų. Mūsų klinikoje atliekamos visos odontologinės procedūros ir operacijos, sudėtingi protezavimo darbai. Teikiame pagalbą senjorams, bei turime kompetentingą komandą, kuri dirba su mažaisiais pacientais. Mūsų klinika yra aprūpinta pažangiausiomis šiuolaikinės odontologijos technologijomis, mikroskopais, 3D rentgenais. Esant būtinybei, gydymą atliekame sedacijoje ar narkozėje. Dėl visų išvardintų privalumų, esame mėgiami užsienio klientų. Ilgainiui jie tampa mūsų nuolatiniais klientais.

Medicininis turizmasEstetiko.lt archyvo nuotr. Gyd. odontologė Giedrė Uogintaitė ir odontologo padėjėja Agnė Vaitkutė


Nutarėte gydytis Lietuvoje? Tuomet atraskite mūsų šalies grožį didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Kuomet mūsų odontologijos klinikose bus sudarytas Jūsų asmeninis gydymo planas, pagal savo pomėgius bei dienotvarkę galėsite susikurti įkvepiantį ir nepamirštamą laisvalaikį. Tiek Vilnius, tiek Kaunas gali pasidžiaugti išskirtine architektūra, kultūros renginių gausa bei parkų ir gamtos grožiu. Domitės sportu? Čia atrasite įvairiausių sričių sporto veiklų. Mėgstate skaniai pavalgyti? Vilniuje ir Kaune gausu itin gerai vertinamų restoranų bei aukštos kategorijos virtuvės šefų. Bijote pasiklysti? To tikrai nenutiks, mat abiejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose išvystyta itin patogi susisiekimo infrastruktūra.

Ką pacientas gauna?

ATSAKOMYBĖ – šis žodis šiandien taikliausiai apibūdina „Denticija“ klinikos kryptį: ji žengia didesnio pasitikėjimo link ir savo pacientams suteikia 5 metų garantiją implantavimo paslaugoms ir 3 metų garantiją fiksuotiems dantų protezams. Šios sritys pasirinktos neatsitiktinai – dantų atstatymas ne tik lemia gyvenimo kokybę, bet ir turi svarbią estetinę – šypsenos atkūrimo – funkciją.

Mūsų klinikoje atliekamos visos pagrindinės odontologijos paslaugos:

» Burnos chirurgija
Šio gydymo metu veido žandikaulio chirurgai konsultuoja ir gydo žandikaulių kaulo ir antkaulio, seilių liaukų bei minkštųjų audinių uždegimus (atskiri pūliniai, limfadenitai ir t.t.), burnos organų cistas, granuliomas, žandikaulių traumas, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patalogijas.

» Dantų balinimas
Klinikoje „Denticija” dirbančios burnos higienos specialistės po ilgos analizės pasirinko „Beyond“ dantų balinimo sistemą, kuri veikia kaip halogeninis dantų balinimo prietaisas: LED lempa ir žemio lygio lazerio terapija.

» Dantų implantacija
Dantų implantai šiandieninėje odontologijoje, pasitelkus naujas technologijas, gydymo metodus bei žinias, yra pažangiausias būdas žmogaus trūkstamų dantų atstatymui. Siūlome gydymą populiariausia pasaulyje, itin kokybiška, švediška implantų sistema „Straumann“. Odontologijos klinikose „Denticija“ implantavimą atliekame itin efektyviai bei kruopščiai, o esant būtinybei – atliekame net ir sudėtingiausias kaulo priauginimo ir kitas, su dantų implantacija susijusias operacijas.

» Dantų protezavimas
Šiandieninė odontologija griauna mitą, kad natūralių ir protezuotų dantų forma ar spalvos skiriasi. Šiuolaikinės technologijos, naudojamos pažangios medžiagos bei gamybos būdai užtikrina, kad dantų protezai kiekvienam pacientui yra pritaikomi individualiai pagal poreikius.

» Dantų šaknų kanalų gydymas
Endodontinis gydymas padeda išsaugoti natūralius dantis. Tokio gydymo prireikia tada, kai danties pulpa (danties šaknies kanalo viduje esantis minkštasis audinys) yra uždegiminis arba infekuotas. Tai yra ypač sudėtingas gydymas, reikalaujantis didelės patirties bei atidaus darbo. Mūsų klinikos gali pasiūlyti pačias naujausias technologijas, kurios yra naudojamos endodontiniam gydymui, t. y. „Zeiss“ mikroskopą, ultragarsinį aparatą, naujos kartos mašininius „Wave One“ kanalų valymo instrumentus, „Calamus“ aparatą, kurio dėka kanalus galima plombuoti karšta gutaperča. Visos šios technologijos įtakoja ir gydymo kokybę ir patį galutinį rezultatą, o tai labai svarbu.

» Estetinis plombavimas
Tai odontologinė procedūra, kurios metu kruopščiai ir tiksliai sluoksnis po sluoksnio atkuriami danties audiniai, spalva ir dydis taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui.

» Ortodontinis gydymas
Šis gydymas leidžia ištaisyti dantų kreivumą, dantų skaičiaus nukrypimus, gali koreguoti beveik visas sąkandžio problemas. Šiam gydymui taikomos įvairios priemonės: metaliniai ir keramikiniai breketai, įvairių konstrukcijų plokštelės, funkciniai aparatai, išoriniai tempimo aparatai, gomurio plėtimo aparatai, retenciniai aparatai, ortodontiniai mini implantai, Invisalign ar Airnivol kapų sistemos. Ortodontiniam gydymui nėra amžiaus apribojimų. Kuo anksčiau pastebimas sąkandžio vystymosi sutrikimas, tuo efektyvesnis yra gydymas.

» Periodonto ligų gydymas
Periodonto – audinių, supančių ir palaikančių dantį – raiščio receptoriai padeda mums suvokti tokius subtilius dalykus, kaip kandimo jėgą ir jos stiprumą, dantų tarpusavio padėtį kalbant, valgant, žandikaulio judesius. Todėl profesionalus periodonto ligų gydymas yra neatsiejamas sveikos šypsenos veiksnys. Odontologijos klinikoje „Denticija“ periodontologinis gydymas dažniausiai atliekamas naudojant lazerį. Taip pat neretai jį naudojame ir chirurgijoje.

» Profesionali burnos higiena
Procedūros metu profesionaliai nuvalomos kietosios ir minkštosios dantų apnašos, pašalinami dantų akmenys, nupoliruojami dantų paviršiai, jei reikia, atliekamos mineralinių, gydomųjų medžiagų aplikacijos. Atliekant profesionalią burnos higieną, kiekvienos procedūros metu naudojama intraoralinė kamera, užfiksuoti prieš ir po rezultatai suteikia pacientui galimybę tai, ką mato specialistas ir leidžia lengviau suprasti gydymo prasmę ir būtinybę.

» Rentgenologiniai tyrimai
Vienas svarbiausių odontologinio gydymo etapų. Šie tyrimai atliekami kokybiškai diagnostikai ir gydymo kontrolei užtikrinti. Tai neinvaziniai tyrimai, kurių metu gydytojas odontologas gali pamatyti dantų ir kaulų išsidėstymą bei būklę.

» Terapinis dantų gydymas
Tai profilaktinė dantų apsaugos priemonė, kuria siekiama apsaugoti jūsų dantis nuo ėduonies, o taip pat ėduonies jau pažeistų dantų bei nekariozinės kilmės defektų atstatymas plombine medžiaga.

» Vaikų ir paauglių odontologija
Kaip išgydyti vaiko baimes bei palengvinti jo apsilankymus pas dantukų daktarus? Profesionalūs mūsų odontologai, pasitelkę naujausias technologijas bei psichologines žinias, padės įveikti net sudėtingiausias situacijas, kuriose rankas nuleidžia kiti specialistai.

Aukščiausio lygio gydymo kokybė už itin žemą kainą

Nepatikėsite – komfortišką, kokybišką ir profesionalų gydymą galite turėti už itin žemą kainą. Keletas pavyzdžių:

„Denticija“ savo pacientams suteikia 5 metų garantiją implantavimo paslaugoms ir 3 metų garantiją fiksuotiems dantų protezams.


ESTETINĖ DANTIES RESTAURACIJA
€8-€20 konsultacija
€110-€250 vieno danties estetinis plombavimas

DANTIES IMPLANTACIJA
€15 konsultacija
€670-€725 implantacija Straumann SLA implantu
€730-€875 implantacija Straumann SLActive Roxolid implantu

DANTIES PROTEZAVIMAS
€18-€35 konsultacija
€127-€506 vainikėlis ant nuosavo danties
€355-€522 laminatė
€375-€794 vainikėlis ant implanto

Nelaukite eilėse – susisiekite su „Denticija“ klinika

Kartu detaliai suplanuosime jūsų gydymo planą iš anksto. Mėgaukitės ne tik sveika šypsena, bet ir nepamirštamomis akimirkomis Lietuvoje!

Orientacinį gydymo planą nuotoliniu būdu Jums sudarysime nemokamai! Spauskite ČIA ir pasirinkite „Noriu susiplanuoti gydymą prieš atvykdamas“. Susisieksime su Jumis 1 darbo dienos bėgyje.