facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Kalėdos Denticijos draugams 2015!

Kalėdos Denticijos draugams 2015!

Kiekvienais metais, taip pat ir šiais, mūsų Klinikai savo šypsenos priežiūrą patiki didelis būrys Lietuvos žmonių. Mes esame Jums labai dėkingi už tai. Tiek Jums, kurie jau ne vienus metus esate kartu, tiek ir tiems, kurie atėjote pas mus tik šiandien.


Gruodžio 18 dieną visa mūsų komanda kartu švęsime Kalėdas. Į šią šventę kviečiame ir Jus, mūsų kliniką pasirinkusius žmones! Šią dieną mes dovanojame Jums, tai – Kalėdos Denticijos draugams. Visa Klinikos komanda gruodžio 18 dieną vykdys profilaktines apžiūras, konsultuos, patars, išklausys nemokamai. Šią dieną Klinikos darbo laikas nuo 9 iki 17 val. Mūsų gyd. odontologai parengė Jums kelis pranešimus įvairiomis odontologinėmis temomis, kuriuos galėsite išklausyti mūsų Klientų aptarnavimo centre.

Kalėdos Denticijos draugams socialinė akcija

Šią dieną taip pat vykdysime socialinę akciją, kurios metu dalinsimės gerumu! Renginio metu aukosime Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namams. Jeigu norite prisijungti prie mūsų dovanos šių globos namų auklėtinių gydymui, klinikoje galėsite paaukoti 1 EURĄ. Visi surinkti pinigai bus skirti vaikų dantų gydymo paslaugoms mūsų klinikoje su 40 % nuolaida.

Lauksime Jūsų visą dieną. Norintiems konsultacijos ar profilaktinės apžiūros – būtinai užsiregistruokite iš anksto. Registracija telefonu 8 52 709125 arba el. paštu registracija@vilniausdenticija.lt.

Iki pasimatymo Denticijoje!