facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

3 žingsniai kaip gyvenant užsienyje susiplanuoti dantų gydymą Lietuvoje

3 žingsniai kaip gyvenant užsienyje susiplanuoti dantų gydymą Lietuvoje
Pastebite, daugėja žmonių, kurie porai savaičių į priekį yra susidėlioję savo dienotvarkę iki detalių? Nebesistebite, kalbėdami su draugu, kuris pora mėnesių į priekį yra susiplanavęs laiką skirtą poilsiui ir pramogoms? Greičiausiai taip yra, nes Jūsų pačių laikas jau išdalintas –susitikimams su draugais, treniruotėms, vaikų rugsėjo pirmajai, kalėdinėms šventėms, tėvų aplankymui, tam ko nespėjote padaryti anksčiau.

Bloga patirtis moko svarbius darbus planuoti vis iš ankščiau – pavėlavai rezervuoti laiką, žiūrėk draugus į svečius jau pakvietė kažkas kitas, kirpėjas tą dieną laiko nebeturi, šeimos gydytojas gali priimti vėliau, bet ne tada, kada patogu tau. Apie laiko planavimą darbe galime net nekalbėti – prieš 10 metų suplanuoti dalykinį susitikimą galėjote savaitės bėgyje, dabar gali būti sudėtinga tai padaryti ir šį mėnesį.
Be vargo prisiminsite, kai Jūsų pasirinkimą lėmė ne kaina, bet tai, kad Jums svarbi paslauga bus atlikta laiku arba, pavyzdžiui, bus pristatyta Jums tinkamu metu. Gyvenimo ritmas Jus verčia peržiūrėti savo kasdienių paslaugų tiekėjų sarašą. Vis svarbesniu tampa tas tiekėjas, įmonė, kuris atlieka užsakymą laiku, geba prisiderinti prie Jūsų grafiko.
Laikas visada buvo svarbus, tik šiandien jis tapo ir labai brangus. Tuo pačiu metu šiandien reikia suderinti ir atlikti vis daugiau užduočių. Gerai jaučiatės kai tai pavyksta, visiškai kitaip – kai nesigauna.
Jei gyvenate ir dirbate užsienyje, kiekviena kelionė į Lietuvą virsta lenktynėmis su laiku. Aplankyti tėvus, draugus, susitvarkyti reikiamus dokumentus, apsilankyti pas mėgstamą kirpėją, nuvykti pas seniai matytą pusbrolį, stop! Laikas apsilankyti pas odontologą. „O gal kitą kartą? Nežinau ar dirbs, kai parvyksiu – ar galės priimti, o dar praėjusį kartą,sakė,kad reiks ne vieno apsilankymo. Gal kitą kartą. Bet, šis dantis jau tampa jautrus. Jei teks eiti pas gydytoją čia, tai kainuos“ – svarstote.

Tokiais atvejais mes patariame, kaip planuoti dantų gydymą valdant savo laiką pačiam ir taupant biudžetą:

1. Atsidaryti ir užpildyti mūsų puslapio pačiame viršuje esančią internetinę registracijos formą, skirtą žmogui, atvykstančiam iš užsienio.
2. 24 valandų bėgyje gausite laišką su patikslinimais, dar kelios dienos ir jūsų elektroninio pašto dėžutėje atsidurs pirminis gydymo planas – kokios procedūros galėtų būti atliktos jūsų kelionės metu, kiek vizitų reikės, kokia preliminari kaina. Užduodate papildomus klausimus, jeigu tokių yra, patvirtinate planą, jeigu klausimų nėra.
3. Patvirtinus sprendimą jau po poros dienų savo elektroninio pašto dėžutėje turėsite tikslų apsilankymų pas odontologą grafiką kaip patvirtinimą, kada ir kas jūsų lauks.

Tokios registracijos privalumai:

» Būsite tikras, jog jūsų buvimo Lietuvoje metu dirbs visi reikalingi gydytojai.
» Iš anksto žinosite, kiek apsilankymų pas gydytojus reikės ir kokios trukmės jie bus.
» Iš anksto žinosite, kokia tai bus finansinė investicija.
» Jums bus atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Suderinti dantų gydymą ir kelionę į Lietuvą iš tikrųjų įmanoma. Tam pakanka tik jūsų noro ir odontologinės klinikos paslaugumo. Susisiekite su mumis ir sužinokite kiek paslaugūs esame mes. Nueikite tuos 3 žingsnius, kurie prasideda nuo registracijos. Jeigu planuojate atvykti dar šiais metais, tarp Šv. Kalėdų ir Naujų metų – nedvejokite, dabar pats geriausias laikas planavimui. Taip pat neužmirškite pasirūpinti savo vaiku!