facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Dantų tiesinimas kapomis: šypsokitės – tebūnie tai Jūsų vizitinė kortelė

Dantų tiesinimas kapomis: šypsokitės – tebūnie tai Jūsų vizitinė kortelė

Norite sveikos ir akinančios šypsenos, tačiau turite kompleksų dėl tam tikrų dantų ir sąkandžio defektų? Tuomet patariame rinktis nepastebimą gydymą kapomis. Šis gydymas efektyvus atliekant įvairių odontologinių anomalijų korekcijas: kreivi, reti, atsikišę ar susigrūdę dantys.

Kiekviena kapa yra gaminama konkrečiam žmogui pagal jo dantų anatomiją individualiai. Skirtingai nuo fiksuotų breketų, kapos yra patogesnės, nes neturi jokių metalinių ar aštrių kraštų bei nesukelia alergijos. Tačiau tam, kad šis gydymo metodas būtų sėkmingas, būtina atsakinga kapų ir dantų priežiūra.

Rezultatas – komandinio darbo pasekmė

Visi puikiai žinome – norint išspręsti iškilusią problemą, turime kreiptis į specialistą. Tačiau vien to nepakanka. Geriausi rezultatai pasiekiami tik tada, kuomet tikslo siekiama ne tik aklai pasitikint profesionalais bei šiuolaikinėmis technologijomis, bet ir dedant asmenines pastangas.

Apsilankę mūsų klinikoje bei pradėję odontologinio gydymo procesus, visi klientai yra supažindinami su gydymo eiga bei burnos ertmės priežiūra jos metu ir ateityje. Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas yra itin aktyvus. Todėl nenuostabu, kad ne visada įdėmiai išklausome mums išsakomus patarimus ir rekomendacijas. Tam, kad nepasimirštų nė viena svarbi detalė, būtina įsidėmėti esminius, su gydymu kapomis susijusius faktus ir patarimus.

DUK Atmintinė:

• Kaip pradėti gydymą?

Atvykite į odontologijos kliniką „Denticija”. Pirmosios konsultacijos metu bus nufotografuota Jūsų šypsena bei nuskenuoti dantys. Informacija apie Jūsų dantis, kartu su gydymo planu bus nusiųsti į „Align Technology“ laboratoriją. Joje bus sumodeliuota 3D vizualizacija, kurioje atsispindės vaizdas prieš gydymą ir po jo. Video medžiagoje matysis kaip gydymo metu dantys judės, keisis, koks bus galutinis vaizdas ir per kiek kapų rezultatas bus pasiektas. Tai puiki galimybė Jums pamatyti, kaip atrodys Jūsų šypsena po gydymo bei sužinoti realią Jūsų gydymo kainą.

• Kokia gydymo kapomis trukmė?

Aptarus visus gydymo etapus bei Jums patvirtinus gydymo planą, pagal individualią programą ir eigą bus gaminamos kapos. Kapų komplektų kiekis ir gydymo trukmė priklausys nuo dantų kreivumo. Vidutinė gydymo trukmė yra apie 9-18 mėnesius. Reikia nepamiršti, kad gydymo trukmė labai priklauso ir nuo paciento bendradarbiavimo – kuo ilgiau paros bėgyje kapos nešiojamos, tuo greičiau pasiekiamas rezultatas.

• Kiek kapų skiriama vienam gydymui?

Aptarus visus gydymo etapus bei Jums patvirtinus gydymo planą, pagal individualią programą ir eigą bus gaminamos kapos. Kapų komplektų kiekis ir gydymo trukmė priklausys nuo dantų kreivumo.

• Kada reikia keisti kapas?

Kapos keičiamos kas 2 savaites. Keičiant kapas, dantys po truputėlį juda, kol jie išsitiesina iki galutinės, gydytojo numatytos padėties. Viso gydymo kapomis metu yra būtina gydytojo odontologo ortodonto priežiūra.

• Kiek laiko reikia nešioti kapas?

Gydymas kapomis vyksta kone visa gydymo trukmės laiką – jos nešiojamos 20-22 valandas per parą.

• Kada reikia pasirodyti gydytojui?

Vizitai pas gydytoją vyksta kas 4-6 savaites. Jų metu yra tikrinamas gydymo progresas, o tai ilgai neužtrunkanti procedūra, tad net nepastebėsite kaip gydymo procesas artės rezultato link. Tačiau nepamirškite, kad kas 2 savaites kapas turėsite pasikeisti savarankiškai.

• Ar gydymui kapomis yra taikoma amžiaus riba?

Šis gydymas gali būti taikomas įvairaus amžiaus pacientams, kuriems jau yra išdygę visi nuolatiniai dantys.

• Kada dantų tiesinimas kapomis neefektyvus?

Jei tarp dantų yra 4 mm ir didesnė tarpdantė, didelio laipsnio skeletinė sąkandžio anomalija, gydymas kapomis nėra itin efektyvus.

• Kaip prižiūrėti kapas?

Kapas reikia valyti kiekvieną dieną. Jų priežiūrai naudojamas vanduo ir įprastas dantų šepetėlis.

• Ar gydymas kapomis skausmingas?

Pačioje gydymo kapomis pradžioje gali būti juntamas dantų veržimas ir dantenų maudimas. Tačiau šie nemalonūs pojūčiai praeina per pirmąsias gydymo dienas.

• Ar galima valgyti ir gerti?

Valgant ir geriant patariama kapas išsiimti. Jei to nepadarysite, kapos gali deformuotis, pakeisti spalvą bei prarasti skaidrumą.

• Ar nešiojant kapas keičiasi garsų artikuliacija?
Kol pacientas nepripranta prie kapų, galimi nežymūs garsų tarimo defektai, kurie kelių dienų ar savaitės bėgyje susinormalizuoja.

• Gyvenu ne Lietuvoje. Ar galiu dantis tiesinti kapomis?

Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, tinkamo gydymo laiko pasirinkimas bei pažangių technologijų pritaikymas – tai yra pagrindiniai „Denticija” klinikų grupėje taikomi principai, kuriuos pabrėžia mus pasirinkę pacientai. Dėl atsakingo ir profesionalaus komandinio darbo, esame aktyvūs ir vertinami medicininio turizmo srityje.
Faktas, kad neturite galimybės atvykti į Lietuvą kas 4-6 savaites, dantų tiesinimui kapomis itin didelės įtakos neturės. Tik retesni apsilankymai pas specialistus gali prailginti bendrą dantų tiesinimo laiką.