facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

DANTŲ BALINIMAS su efektyviausia ir saugiausia Beyond sistema!

DANTŲ BALINIMAS su efektyviausia ir saugiausia Beyond sistema!

Dantų balinimas su BEYOND – Jūsų pasirinkimui!

Nauja pažangi technologija – svajonėms apie švytinčią šypseną įgyvendinti.  Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti švytinčiai baltus dantis! BEYOND sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros.

 • Kaip tai veikia?  Balinant dantis su Beyond balinimo sistema, specialaus optinio proceso metu pašalinami žalingi ultravioletiniai ir infraraudonieji spinduliai. Balinimo gelis, veikiamas šaltos mėlynos (LED) šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo ne tik danties paviršių , bet išvalo ir šlakus iš vidinės danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. Per vieną procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.
 • Kam to reikia? Beyond balinimo sistema padarys įspūdį kiekvienam, norinčiam turėti baltesnius ir spindinčius dantis. Tai vienas iš efektyviausių balinimo būdų dantims, kurie praradę spalvą dėl kavos, arbatos ar rūkymo. Dantims, kurie buvo patamsėję dėl genetinių veiksnių ar pažeisti antibiotikų.
 • Kokio baltumo bus Jūsų dantys po balinimo procedūros?  Rezultatas priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus, jo amžiaus, dantų struktūros, dantų gyvybingumo, kasdienių burnos higienos priežiūros įpročių. Su Beyond dantys pabąla nuo 5 iki 14 atspalvių. Vidutiniškai pašviesėja 8 atspalviais.
 • Kiek laiko išliks gautas efektas? Galima efekto garantija iki 2 metų.
 • Ar reikia specialių apsisaugojimo priemonių po balinimo? Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama nerūkyti, negerti kavos, arbatos, spalvotų gazuotų gėrimų, raudono vyno ir nevartoti dažančio maisto. Taip pat rekomenduojama vengti spalvotos dantų pastos bei kitų spalvotų burnos priežiūros priemonių. Po balinimo procedūros burnos higienos specialistė išsamiai papasakos apie išbalintų dantų priežiūrą, įteiks atmintinę.
 • Kiek laiko trunka procedūra? Dažniausiai pati balinimo procedūra trunka apie 30 min., o profesionali burnos higiena  45 – 60 min. Atliekant abi procedūras, odontologo kabinete praleidę tik daugiau nei valandą, turėsite pastebimai pašviesėjusius dantis!
 • Ar saugi yra Beyond balinimo sistema? Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vandenilio peroksido naudojimas dantų balinimui yra efektyvus ir saugus. Dantų balinimas vandenilio peroksidu nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius, o balinimo gelis yra veikiamas šaltos šviesos žemoje temperatūroje ir tai minimaliai dirgina dantų nervus.  Dantenos balinimo metu yra apsaugomos specialia  medžiaga. Šis balinimo būgas užtikrina pacientui saugumą, pasitenkinimą ir komfortą.

SVARBU ŽINOTI:

 • Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl dantų plombavimas ir dantų protezavimas turi būti atliekami po balinimo, pritaikant spalvą prie balintų dantų.
 • Dantims, stipriai pažeistiems tetraciklino ar kitų antibiotikų, gali prireikti daugiau nei vienos procedūros. Tarp procedūrų privalu daryti bent dviejų savaičių pertrauką. Po pirmos procedūros daugumos pacientų dantys tampa penkiais spalvos tonais šviesesni, pacientai lieka patenkinti rezultatais ir 30% pacientų pageidauja tik vienos procedūros.

PROCEDŪRA NEREKOMENDUOJAMA:

Vaikams iki 18 metų. Dantų balinimas gali pažeisti nervą, sukelti ilgalaikį jautrumą.

 • Nėščioms moterims ir maitinančioms krūtimi.
 • Asmenims, sergantiems dantenų ligomis.
 • Asmenims, alergiškiems peroksidui.
 • Asmenims, kurių dantų audiniai pažeisti karieso.
 • Asmenims, kurių dantenos pažeistos daugybine recesija (dantenų atsitraukimas).

Prieš dantų balinimą rekomenduojame atvykti į konsultaciją pas gyd. odontologą. Konsultacijos metu su specialistu išsamiai aptarsite procedūrų eigą, trukmes ir kainas.

 

Vilniaus Denticija – Jūsų šypsenos namai!