facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Dantų balinimas lazeriu – balta šypsena Tau!

Dantų balinimas lazeriu – balta šypsena Tau!

Dantų balinimas lazeriu – greitas, saugus ir efektyvus rezultatas!

Dantų balinimas lazeriu – greita, saugi ir efektyvi dantų estetikos procedūra, kuri yra net 30 kartų efektyvesnė, nei balinimas kitomis priemonėmis (kapomis, lempa).

Balinant dantis lazeriu pasiekiamas giluminis balinimo efektas – lazeriu aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

Procedūra užtrunka apie trisdešimt minučių. Lazerinio dantų balinimo metu uždedamos dantenų apsaugos, tam kad būtų išvengta dantenų pažeidimų, o dantys padengiami specialiu balinimo geliu ( vandenilio peroksidas ir aktyvatorius), kuris vėliau yra aktyvuojamas lazeriu.

Lazeris, veikdamas kaip aktyvatorius, sustiprina balinamojo dantų gelio poveikį, todėl per trumpą laiką gaunamas maksimalus efektas. Dėl palyginti trumpo balinimo gelio aplikacijos laiko sumažėja danties audinių pakenkimo rizika. Po balinimo lazeriu procedūros dantys gali būti kiek jautresni, tačiau padidėjęs dantų jautrumas praeina vos po kelių dienų. Vienintelis nepatogumas – parą po šios procedūros reikia vengti spalvotų ir gazuotų gėrimų, spalvoto maisto, nikotino.

Norint kuo ilgiau išlaikyti išgautą baltų dantų efektą, rekomenduojame atlikti palaikomąjį balinimą kas 6 mėn, užsidėti balinančią kapą, 1 kartas 3-8 val.intervale.

Nepamirškite ir apie profesionalią burnos higienos procedūrą, kuri turi būti atlikta prieš balinimą lazeriu.

ARTĖJA METŲ ŠVENTĖS, PASIPUOŠKITE KERINČIĄ ŠYPSENA ;-) .

Burnos higienistė Jūratė Aganauskienė.