facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Padovanok savo Tėčiui sveiką šypseną su burnos higiena!

Padovanok savo Tėčiui sveiką šypseną su burnos higiena!
Jei artėjant Tėčio dienai dar nesugalvojote kaip jį pradžiuginti, siūlome gerą dovaną – įteikite jam dalelę sveikatos!


Siūlome Jums įsigyti profesionalią burnos higienos procedūrą Tėčiui, kurią sudaro:

Profilaktinė dantų apžiūra, naudojant ėduonį aptinkančią intraoralinę kamerą VistaCam (nuotraukos Jums vizito metu bus įrašytos į CD diską).
Profesionali burnos higiena.
-Naujos kartos dantų šepetėlis RADIUS (tokio patogaus ypatingo nerasite vaistinėse ar prekybos centruose).

Procedūros trukmė 1 val. 30 min. Procedūros kaina 49 Eur (169.19 Lt). Sutaupote iki 21.96 Eur (75.82 Lt), įprasta kaina apie 70.96 Eur (245 Lt).

burnos higiena su VistaCam

Kuo mums naudinga profesionali burnos higiena?


Profesionali burnos higiena, atliekama kartą arba kelis kartus per metus (priklausomai nuo burnos higienisto ar gydytojo rekomendacijos pacientui), padeda išvengti tolimesnių rūpesčių, susijusių su dantimis. Ši procedūra taip pat būtina prieš daugelį kitų odontologinių procedūrų, tokių kaip: periodontologinės operacijos, dantų balinimas, protezavimas, ortodontinis gydymas ir kt.

Profesionalios burnos higienos metu burnos higienistas nuvalo kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, pašalina dantų akmenis, pigmentines dėmes, dėmes atsiradusias rūkant arba nuo dažno kavos, vyno, kitų dažančių produktų vartojimo, nupoliruoja dantų paviršių, jeigu reikia – atlieka mineralinių, gydomųjų medžiagų aplikacijas.

Valytis dantis mokomės nuo pat vaikystės, tačiau puikiai jų namuose išsivalyti neįmanoma: dantų šepetėlis pasiekia ne visas dantų vageles, ne visų dantų šonus, tarpdančiuose, netgi valant specialiu dantų siūlu, vis tiek pasilieka maisto likučių, apnašų. To pasekoje susikaupusios dantų apnašos, kuriose plinta bakterijos, gali sukelti sunkias burnos ligas, dar vadinamas periodonto ligomis. Kartu su seilėmis gaudamos mineralų dantų apnašos kalkėja ir virsta dantų akmenimis, o pastarųjų namuose taip pat pašalinti neįmanoma. Kaupiantis dantų akmenims dantenas gali apimti uždegimas, galintis peraugti į periodontitą, kurio nepastebėjus ar nepradėjus laiku gydyti galima netgi netekti dantų.

Kuo ypatingi naujos kartos dantų šepetėliai RADIUS?

radius
-8000 ypatingai plonų šerelių (įprastame – 2000).
-Šerelių nailonas yra pagamintas iš ricinmedžio sėklų, pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir tarnauja tris kartus ilgiau (9 mėnesius).
-Užapvalinti šereliai, vėduoklės principu mišriai išdėstyti galvutės paviršiuje, lengvai išvalo tarpudančius ir saugo dantų emalį.
-Ergonomiški ir lankstūs šepetėlių koteliai, pritaikyti dešinei arba kairei rankai, užtikrina tinkamą spaudimą ir 45º kampą valant dantis.
-Šepetėliai pagaminti iš natūralių ir perdirbtų medžiagų, nenaudojant kenksmingų dažiklių bei plastikų.
-RADIUS dantų šepetėlių saugumą ir veiksmingumą patvirtino Amerikos odontologų asociacija.
-RADIUS dantų šepetėlius pamėgo tokios pasaulio garsenybės kaip Steve Sting, Cher, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Martha Stewart ir kt. (*internetinės svetainės „Radius“ komentaras).

Taigi šie JAV pagaminti RADIUS dantų šepetėliai yra ergonomiški, patrauklaus dizaino, švariai išvalo dantis, stiprina dantenas, yra saugūs ir pagaminti iš natūralių medžiagų, tausojant gamtą.

Norėdami įsigyti šį dovanų kuponą:


Pavedimą atlikite į banko sąskaitą LT11 7230 0000 0046 7261, nurodykite savo vardą pavardę ir el. paštą. Dovanų kuponą atsiųsime Jums el. paštu!

Kontaktai pasiteiravimui:

Telefonas +370 696 45942
el. paštas denticija@vilniausdenticija.lt.