facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

Baigiasi metalo keramikos era? Atkurkite savo šypseną be didelių investicijų

Baigiasi metalo keramikos era?  Atkurkite savo šypseną be didelių investicijų

Lietuvos odontologai turi gerų žinių – nuo šiol ir jūs galite atkurti savo šypseną be didelių investicijų. Turite problemų su dantimis ar norite atlikti kokybišką dantų protezavimą, tačiau jus baugina dantų protezavimo būdų kainų skirtumas? Odontologijos klinikų tinklas „Denticija” dalinasi itin džiugia naujiena – šiuo metu siūlo cirkonio vainikėlius už metalo keramikos vainikėlių kainą.


Praėjusius 20 metų metalo keramika odontologijoje išgyveno savo aukso amžių. Šis protezavimo būdas leisdavo išgauti geresnius rezultatus dantų protezavimo sferoje nei naudojant kitus metalus. Kažkada buvęs modernus ir geras sprendimas tapo tiesiog ekonominiu, pigesniu būdu pagerinti dantų būklę. Laimei šiuolaikinėje odontologijoje pradėtos naudoti ir pažangesnės technologijos. Viena tokių yra cirkonio oksido konstrukcijos, vadinamos – cirkonio vainikėliais. Jų dėka aplinkiniai net nepastebės, kad jūsų šypseną puošia netikri dantys.

Odontologai vienareikšmiai pripažįsta, kad metalo keramika jau yra atgyvenęs būdas, siekiant atkurti prarastus dantis. Odontologijos klinikos „Denticija“ atstovė Eglė Vitkevičienė sako, kad vienas geriausių sprendimų – cirkonio vainikėliai.

„Iš cirkonio gaminami itin natūralią išvaizdą turintys protezai. Vienas pagrindinių jų privalumų – protezų ilgaamžiškumas. Jie yra ypatingai tvirti ir atsparūs lūžiams bei pasižymintys biosuderinamumu. Tai reiškia, kad šie protezai nesukelia alerginių reakcijų. Ne ką mažiau svarbus aspektas – cirkonio protezai yra labai dailūs ir estetiški“, – sako odontologijos klinikos „Denticija“ gydytoja Eglė Vitkevičienė.

Cirkonio vainikėliai – geriausias sprendimas siekiant atkurti šypseną

Šiuolaikinėje odontologijoje dantų protezavimo sąvoka yra pakitusi. Jei anksčiau žodį protezavimas siedavome tik su pašalinto/iškritusio danties atstatymu/atkūrimu. Tai šiandien šį žodį vartojame kur kas platesniame estetinės odontologijos kontekste.

„Cirkonio vainikėliai puikiai tinka itin kruopštaus ir dailaus vaizdo reikalaujančiam priekinių, šoninių dantų ar dantų grupių protezavimui. Taip pat norint koreguoti dantų formą bei spalvą arba siekiant uždaryti tarpdantes. Dar vienas svarbus momentas – dėl itin draugiškų žmogaus organizmui savybių, dantenos tarsi priauga prie cirkonio protezų, taip sustiprindamos itin natūralios šypsenos įspūdį, apsaugodamos nuo bakterijų patekimo ir sumažinančios galimybę atsirasti periodonto ligoms”, – teigia gydytoja E. Vitkevičienė.

Cirkonio vainikėliai yra frezuojami, skirtingai nuo metalo keramikos vainikėlių, kurie išgaunami liejimo būdu. Būtent dėl šių technologinių ypatumų, cirkonio vainikėliai yra ženkliai tikslesni ir savo išvaizda praktiškai nesiskiria nuo natūralių dantų. Jeigu metalo keramikos protezus gali pastebėti daugelis, tai cirkonio protezo – praktiškai neįmanoma atskirti nuo natūralių dantų.

Modernieji cirkonio vainikėliai už metalo keramikos vainikėlių kainą

Lyginant metalo ir bemetalės keramikos protezus, visais punktais laimi antrieji, taip sėkmingai išstumdami metalo naudojimą šiuolaikinėje odontologijoje. Dėl metalo savybės atspindėti šviesą, metalo keramikos protezai atrodo tamsesni nei šalia esantys tikri dantys.

„Dantų protezavimo srityje jau įsitvirtinę cirkonio gaminiai yra lengvi, šviesūs ir tikslūs. Šių savybių dėka, uždėjus protezą, dantenos atrodo natūraliai. Ji neturi melsvo atspalvio, kuris yra būdingas naudojant metalo keramikos protezus“, – sako „Denticija“ odontologė Eglė Vitkevičienė.

Kaip ir visos kokybiškos technologijų inovacijos, taip ir cirkonio vainikėliai tapo prabangos preke. Dėl to cirkonio vainikėliai yra itin geidžiamas dantų protezavimo sprendimas, turintis vienintelį trūkumą – aukštą kainą.

„Modernizuojant gamybos procesus, įgyjant didesnę patirtį, išmokstant valdyti cirkonį – atsirado galimybė savo pacientams pasiūlyti atlikti dantų protezavimą cirkonio vainikėliais tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir metalo keramikos būdu“, – sako E. Vitkevičienė.

Nutrindamas finansinį skirtumą, Odontologijos klinikų tinklas „Denticija” kviečia pasinaudoti itin reta galimybe – kalėdiniu laikotarpiu siūlo cirkonio vainikėlius už metalo keramikos vainikėlių kainą. Jei jūs turite odontologinių problemų, cirkonio protezai gali iš esmės pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Tai yra puiki priemonė, siekiant išsaugoti ar atkurti natūralią, patrauklią ir pasitikėjimu spindinčią šypseną.