facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos

3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinė tomografija
3D kompiuterinė tomografija šiandienos odontologijoje naudojama kaip viena iš tiksliausių radiologinės diagnostinių priemonių, skirta pamatyti vidines organizmo struktūras.

3D kompiuterinė tomografija dažniausiai atliekama planuojant implantacijos ar kitas chirurgines procedūras, taip pat atliekama siekiant įvertinti kaulo būklę apie dantis, diagnozuojant periodonto patologiją, dantų šaknų skilimus, svetimkūnius ir vidinę rezorbciją dantų šaknų kanaluose. Planuojant implantacijos ar kitas chirurgines procedūras, neįtikėtinai aštrūs 3D kompiuterinės tomografijos vaizdai leidžia įvertinti anatominius audinius būsimo implanto srityje ir numatyti tikslią implanto poziciją kaule, būtiną optimaliom implantacijos ir dantų protezavimo procedūroms.

Mūsų klinikoje naudojamas pasaulio inovacijų lyderių SIRONA kompanijos ORTHOPHOS SL 3D aparatas – pilnas rentgeno sprendimas kiekvienoje odontologinėje praktikoje. Pasirinkome kompaniją SIRONA, nes ji turi daugiau nei 130 metų standartus diktuojančių skaitmeninių rentgeno technologijų kūrimo istoriją. Pasirinktas rentgeno aparatas pasižymi komfortu ir saugumu pacientams, itin dideliu tikslumu ir aukšta nuotraukų kokybe gydytojams. Su jo pagalba rentgenodiagnostikos srityje galime pasiekti patį aukščiausią lygmenį. Ši, daug pažangesnė technologija, taip pat pagreitina darbą, leidžia kaupti pacientų duomenų bazę, o tai leidžia sekti pakitimus praėjus tam tikram laiko tarpui ir pakartojus procedūrą įvertinti audinių būklę.

3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinės tomografijos kaina su įrašymu į laikmeną – 67 €. Kompiuterinės tomografijos aprašymas kainuoja – 45 €.

Daugiau informacijos telefonu 8 52 709125 arba elektroniniu paštu registracija@vilniausdenticija.lt.