Protinių dantų traukimas

Dantų traukimas, rovimas, protinių dantų šalinimas

Danties traukimas – tai rimta chirurginė procedūra, tad būtina žinoti, kad po šios procedūros kiekvieno paciento laukia individualus gijimo laikotarpis, kuriuo ypač svarbu laikytis odontologo rekomendacijų.

Genetiškai žmogui lemta turėti 32 dantis, tačiau dažnai dėl įvairių pakitimų paskutiniai dygstantys, vadinamieji protiniai, dantys sukelia daugybę nepatogumų.

Protiniai dantys (retinuoti dantys) neretai ima dygti šonu, atsirėmę į kitus dantis, pritrūkus vietos ima stumti greta esančius anksčiau išdygusius dantis. Itin dažnai nesugebama dantų šepetėliu pasiekti taip toli išdygusių dantų ir aplink juos ima kauptis apnašos, formuotis kariesas, kauptis kenksmingos, dantenų uždegimą galinčios sukelti bakterijos. Vienintele išeitimi lieka protinių dantų šalinimas.

Odontologijos klinikos Vilniuje „Denticija“ odontologai po rentgenologinių tyrimų (radiologinių tyrimų) nustatys, ar būtina dygstantį protinį (retinuotą) dantį šalinti.

Protinio danties traukimas atliekamas su nuskausminimu. Chirurginiais instrumentais greitai ir neskausmingai atveriami minkštieji audiniai ir pašalinamas dantis.

Nors daugelis protinių dantų traukimo baiminasi, gydytojas odontologas ir chirurgas pasakys, ar procedūrai tikrai verta ryžtis. Pašalinus problemų keliančius protinius dantis išvengsite periodonto ligų, kurias galėtų sukelti aplink juos besikaupiančios apnašos, taip pat skausmingų dantų ėduonies pažeidimų ar dėl netaisyklingai dygstančio danties susigrūdusių gretimų dantų.

Odontologijos klinika Vilniuje „Denticija“.

Maloniai Jūsų laukiame!.

Naujienos ir įvykiai

Jums aktualios naujienos ir įvykiai
Profesionali burnos higiena - burnos ligų profilaktikai!. Nepamirškite reguliariai ją atlikti klinikoje, taip nuolatos apsaugodami savo dantis nuo ėduonies, dantenų ligų. Po procedūros taip pat pašviesėja dantų spalva. Mielai Jūsų laukiame! Burnos higienistės Jūratė Aganauskienė ir Jurgita Bučelienė :).
Pritrūko sėkmės? Kas nors pastojo kelią jos link? Kartais tai būna nedidelė, bet itin svarbi svarbi detalė. Ypač žmogui, dirbančiam verslo srityje. Kas ta detalė....
Dantų gydymas kone kasdien tampa vis pažangesnis, tačiau kartu – ir sudėtingesnis, tad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas geram gydomos vietos matomumui ir gydymo tikslumui. Mikroskopo naudojimas gydytojo odontologo darbe – inovatyvus būdas pažangiai diagnostikai ir terapijai užtikrinti. O nuo šiol vaizdo padidinimas gali būti naudojamas ne tik dantų kanalų gydymui, bet ir estetiniam dantų plombavimui.
  Mums LABAI svarbu, kad būtumėte patenkinti klinikos teikiamomis paslaugomis ir aptarnavimu. Siųskite savo nuomonę užpildydami atsiliepimų ir pageidavimų formą.
  Jūsų vardas, pavardė*
  El.paštas
  Telefonas
  Jūs aptarnavęs gydytojas*
  Atsiliepimas,pageidavimas*
  *-privalomi laukai