facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Vaikų odontologija

Mieli Tėveliai,

Mes – „Denticija“ odontologijos klinikos vaikų odontologai – ne tik gydome Jūsų vaikų dantis, bet ir parengiame juos dantų gydymui psichologiškai. Nenustebkite – psichologiniam paruošimui daugiausia laiko skirsime pirmosios pažinties metu (to neprireiks, jeigu Jūsų vaikas priklauso ypatingų drasuolių grupei). Pirmojo vizito metu vaikas supažindinamas su aplinka ir atliekamomis procedūromis. Tai padeda vaikui nusiraminti, pasijusti saugiam bei suprasti, kas bus atliekama.

Mūsų klinikoje dirba du vaikų odontologai – Rasa Briedytė ir Artūras Maršalka. Todėl Jūs ir Jūsų vaikas gali rinktis, pas kurį gydytoją norėtų gydytis. Atkreipkite dėmesį, kad dantų gydytojas, kuris tinka Jums, nebūtinai tiks Jūsų sūnui ar dukrai. Mūsų klinikoje galite ramia širdimi leisti rinktis jam. Prisiminkite savo vaikystę ir pirmą pažintį su dantų gydytoju (jei Jums tokios nereikėjo – sveikiname, Jūs šiandieniniame pasaulyje esate tikra retenybė). Nuo pirmos pažinties formuojasi arba baimė odontologams, arba sėkmingas, rūpesčių nekeliantis įprotis prižiūrėti dantis.

Vaikų odontologija

Mūsų klinikoje taip pat atliekamas dantų gydymas intraveninėje sedacijoje. Šis gydymo būdas taikomas:

 • Mažiems psichologiškai dantų gydymui nepasirengusiems vaikams.
 • Vaikams, turintiems baimę odontologams bei jų atliekamoms procedūroms.
 • Atliekant ilgas bei sudėtingas procedūras.
 • Norint suteikti odontologinę pagalbą didesniems, tačiau nebendradarbiaujantiems vaikams.

Taigi mūsų nuomone, geras vaikų gydytojas yra tas, kuriam rūpi, kad mažieji pacientai jaustųsi saugūs, laimingi ir būtų sveikesni. Mums svarbu užmegzti kontaktą su vaiku, įgyti jo pasitikėjimą ir tokiu būdu pradėti kelionę link sveikų, švarių ir gražių dantų.

„Denticija“ odontologijos klinikos vaikų gydytojų odontologų darbo grafikas:

Pr An Tr Kt Pn Š Sk
Rasa Nedirba Nedirba Gydymas sedacijoje 8:00-19:00 10:00-19:00 8:00-17:00 Nedirba Nedirba
Artūras 13:00-19:00 15:00-19:00 Nedirba Nedirba Nedirba Nedirba

Patikėkite mums savo vaiko gydymą!
Iki pasimatymo
Rasa, Artūras


Kada reikia apsilankyti pas vaikų odontologą:

 • Atveskite vaiką pas mus 2 kartus per metus, o jeigu karieso rizika didesnė (tai įvertina gydytojas) – 3-4 kartus per metus.
 • Atveskite, kai Jums kyla įtarimas, dėl atsiradusio ėduonies.
 • Atveskite vaiką, kai jis skundžiasi danties skausmu ar jaučia diskomfortą burnoje.
 • Atveskite, kai nesate įsitikinę ar gerai išvalote vaiko dantis (vaikas išsivalo), kad mes padėtume Jums tai įvertinti.
 • Atveskite, kai reikia atlikti profilaktinį patikrinimą pradedant lankyti mokyklą ar darželį.

QY6F9051

Rinkitės mūsų kliniką nes:

 • Siūlome specializuotą, patyrusią komandą, dirbančią su vaikais.
 • Atliekame dantų gydymą intraveninėje sedacijoje.
 • Atliekame dantų dengimą silantais (paslauga kompensuojama VLK).
 • Atsižvelgiant į ėduonies riziką, sudarome individualių profilaktinių patikrų ir procedūrų planą.
 • Siūlome gyd. odontologo ortodonto paslaugas.
 • Klinikoje rasite ir sau reikalingų paslaugų.
 • Mums rūpi, kad Jūs jaustumėtės gerai.Jums tai bus tik vizitas pas dantų gydytoją, tačiau mes pasirūpinsime, kad Jūsų vaikui tai būtų nuotykis. Šio nuotykio metu mes:

 • Patikrinsim ir suskaičiuosim dantis, juos nuvalysim, paruošim gydymui. Atliksim visą reikalingą pieninių ir nuolatinių dantų gydymą. Mokysim vaikus ir Jus kaip prižiūrėti dantis.
 • Gydymą pateiksim žaidimo ar pasakos forma.
 • Skatinsim vaiko norą gydytis.
 • Atliksim profilaktines procedūras (dantų dengimą silantais bei fluoro laku).
 • Jeigu dantukams jau laikas keliauti pas pelytę ar dantukų fėją, pasitengsime, kad ateityje vaikas šią fėją prisimintų tik dėl pelytės atneštų dovanų.

Reguliariai lankantis pas odontologą galima išvengti daugelio problemų – dantų ėduonies bei jo komplikacijų, skausmo, nemalonios gydymo patirties. Juk taip smagu, kai atėjus pas odontologą Jus tiesiog pagiria, kad puikiai prižiūrite savo ir vaikų dantis.

Vaikų odontologija registracijos tvarka:

Registruokitės vizitui skambindami telefonu  +370 52 709125 arba siųsdami elektroninį laišką. Jei klientų aptarnavimo centro telefonas bus užimtas, deja, taip kartais pasitaiko, žinokite, kad Jūsų skambutis bus užregistruotas ir mūsų specialistai Jums perskambins.

Registruodamiesi nurodykite pageidaujamą gydytoją arba nurodykite, kad gydytoją parinktų klientų aptarnavimo centro specialistės – pastaruoju atveju jos ras ankstesnį laiką. Jei norite pasikonsultuoti dėl intraveninės sedacijos, taip pat tai pažymėkite, pasistengsime priimti anksčiau.

Taip pat skaitykite:

Mūsų pacientų rekomendacijos:
Pacientas Komentaras Rekomenduotas gydytojas
Tėvelis Gediminas Sakalauskas Žiauriai rekomenduoju vaikų gydytoją Artūrą Maršalką. Puikus ne tik dantukų meistras, bet ir bendravimo su vaikais meistras. Artūras Maršalka
Pacientė Važinėjom su sūneliu pas šį daktarą, profesionaliai ir kantriai dirba su vaikais, kiekvienas žingsnis apgalvotas. Labai švelnus bendraujant su vaiku. Viską jam paaiškina kaip kas bus, kad vaikas nebijotų :) Ir taisant bendrauja su vaiku, palaiko kontaktą ir taip vaikas jaučiasi saugus, buvau maloniai nustebusi šiuo daktaru. Kol taisė dantukus priešais yra ekranas kur rodė multifilmus. Rekomenduoju šį daktarą :) Verta pinigėlių sumokėtų už taisymą. Šis daktaras turtas vaikų odontologijoj :) Artūras Maršalka
Lina Liuks daktariukas, mes net iš Kauno pas jį važinėjam. Negaliu atsidžiaugt. Mūsų didžiausias turtas! Artūras Maršalka

 


IMG_20150505_171352

Mūsų specialistai rekomenduoja: