facebook
gplus
linkedin
instagram
newsletter subscribe

Naujienlaiškio prenumerata

Apie mus

„Denticija“ – viena pirmųjų Lietuvoje privačių odontologijos klinikų, kurioje dirba aukšto lygio kvalifikacijos įvairių profilių specialistų komanda, užtikrinanti pacientui jo pasirinkto gydymo plano įgyvendinimą.

Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, apsilankymų laiko tinkamumas pacientui, pažangių technologijų pritaikymas – tai yra pagrindiniai mūsų klinikoje taikomi principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.


„Denticijoje“ teikiame visas odontologines paslaugas:
Sėkmingas „Denticija“ vardas naudojamos ir kitose klinikose:
  • Centro „Denticija“ klinika (Vilniaus g. 25, Vilnius).
  • Kauno miesto „Denticija“ klinika (Vytauto pr. 14), kurioje įkurta viena iš dviejų „Denticija“ dantų technikų laboratorijų.
  • Denticija dantų technikos laboratorija, įsikūrusi Vilniaus g. 25 Vilniuje.
Kaip kiekviena šeima, taip ir didelė „Denticija“ klinikos komanda turi savo tradicijų:

Kiekvienos vasaros pradžioje laikomės tradicinio renginio „lygiadienio“, tik ne astronominio, o mūsų metų vidurio – prieš vasaros atostogas pats metas stabtelti ir apžvelgti įpusėjusius metus išvykoje, grožintis nuostabiais Lietuvos kraštovaizdžiais. Nuotraukose 2015 m. išvyka, lankantis Žemaitijoje.

IMGP9165IMGP9162IMG_7243


Kiekvienų metų rudenį mes pavėluotai einame į mokyklą – metinė „Denticija“ konferencija, kurios metu sistemoje dirbantys gydytojai odontologai, technikai, odontologų padėjėjai ir net administracijos bei klientų aptarnavimo centro darbuotojai tobulinasi ir kelia kvalifikaciją, kiekvienas savo profesinėje srityje. Nuotraukoje UAB Denticija direktorius Petras Lisauskas metinės konferencijos metu 2013 m.
Denticija konferencija 2013 m.

Kiekvienais metais paskutinį penktadienį prieš Šv. Kalėdas pacientai ateinantys į kliniką gydytis vakariniu laiku pamato šurmulį, bruzdesį, o kartais gal net ir gydytoją odontologę su vakariniu makiažu – turime tradiciją metams einant į pabaigą susiburti, aptarti praėjusius metus. Mūsų komanda prieš Šv. Kalėdas 2014 m.
Denticijos Kalėdos 2014 m.


Ačiū, kad pasirinkote mus!